اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140211067789222131
در دسترس نیست

هزینه سفر به قبرس شمالی | مهم‌ترین هزینه‌های سفر و مهاجرت به این کشور

کد: 140211067789222131

، (اخبار رسمی): قبل از سفر به قبرس شمالی، هزینه آن را در نظر بگیرید

هزینه سفر به قبرس شمالی | مهم‌ترین هزینه‌های سفر و مهاجرت به این کشور
هزینه سفر به قبرس شمالی | مهم‌ترین هزینه‌های سفر و مهاجرت به این کشور

یکی از کشورهای محبوب ایرانیان برای سفر تفریحی و مهاجرت، کشور قبرس شمالی است. این کشور در شمال شرقی دریای مدیترانه قرار دارد و دارای آب‌وهوای عالی و شرایط زندگی مناسب است. اما سفر به کشور قبرس شمالی با اهداف توریستی و مهاجرت شرایطی دارد که متقاضیان باید با آن‌ها آشنا باشند. یکی از مهم‌ترین شرایط سفر به این کشور در نظر گرفتن هزینه‌های آن است. این هزینه‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند اخذ ویزا، بلیت هواپیما و هزینه‌های اخذ اقامت در قبرس شمالی باشند. بنابراین تحقیق درباره هزینه‌ها در زمان تصمیم‌گیری برای سفر اهمیت بسیار زیادی دارد. با ما همراه باشید تا به بررسی میزان هزینه سفر به قبرس شمالی و اقامت در این کشور بپردازیم.

چرا باید به قبرس شمالی سفر کنیم؟

قبل از بررسی هزینه سفر به قبرس شمالی، باید با مزایای سفر به این کشور زیبا آشنا شویم. به طور کلی سفر به هر کشوری شرایط و مزایای خود را دارد؛ اما برای هر فرد، دلایل محبوبیت یک کشور می‌توانند متفاوت باشند. یک از مهم‌ترین مزایای سفر به قبرس شمال این است که متقاضیان ایرانی نیازی به اخذ ویزا برای سفر به این کشور ندارند. باید بدانید که مردم این کشور بسیار گرم و صمیمی هستند و آب‌وهوای آن مدیترانه‌ای بسیار مطبوع و معتدل است. به طور کلی هزینه اقامت و زندگی در این کشور نسبتا پایین است. از همین رو بسیاری از متقاضیان ایرانی به دنبال مهاجرت یا سفر تفریحی به این کشور هستند.

هزینه‌های سفر تفریحی به قبرس شمالی شامل چه مواردی می‌شود؟

برای بررسی هزینه سفر به قبرس شمالی باید قدم‌به‌قدم مراحل سفر به این کشور را بررسی کنیم. سفر به این کشور زیبا شامل هزینه‌هایی مانند بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما، رزرو هتل، گشت‌وگذار در مناطق دیدنی این کشور، غذا، خرید سوغاتی و موارد دیگر می‌شود. بنابراین باید تمام این هزینه‌ها را در نظر بگیرید و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

رزرو هتل در قبرس شمالی چقدر هزینه دارد؟

یکی از مهم‌تریم مواردی که در سفر به قبرس شمالی وجود دارد، هزینه رزرو هتل است. در واقع شما باید ابتدا محل اقامت خود و هزینه آن در قبرس شمالی را مشخص کنید تا در مدت حضور خود در این کشور محلی برای ماندن و خوابیدن در شب‌ها داشته باشید. باید بدانید که قبرس شمالی از جمله کشورهای توسعه‌یافته به شمار می‌رود که در صنعت توریسم بسیار پیشرفته است. در برخی مناطق این کشور مانند شهرهای نیکوزیا و کارینیا، تعداد زیادی هتل و روستای تفریحی وجود دارند که تمام مسافران خارجی می‌توانند از خدمات آن‌ها استفاده کنند. بیشتر هتل‌های موجود در این کشور چهار یا پنج‌ستاره هستند.

از جمله بهترین هتل‌ها در قبرس شمالی و هزینه رزرو آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هتل آتلیوس بوتیک شبی حدود 3 میلیون و 300 هزار تومان
  • هتل کاستلی شبی حدود 4 میلیون تومان
  • هتل سنتروم شبی حدود 4 میلیون 500 هزار تومان
  • هتل سملی شبی حدود 4 میلیون و 800 هزار تومان
  • هتل کلئوپاترا شبی حدود 5 میلیون تومان
  • هتل آلموند شبی حدود 5 میلیون 600 هزار تومان
  • هتل فائدروس شبی حدود 7 میلیون 800 هزار تومان
  • هتل هیلتون نیکوزیا شبی حدود 8 میلیون 500 هزار تومان
  • هتل برج کانکورد شبی حدود 8 میلیون 600 هزار تومان
  • هتل سنترال پارک شبی حدود 11 میلیون 100 هزار تومان

هزینه رفت‌وآمد به قبرس شمالی با هواپیما یکی دیگر از هزینه‌هایی که برای سفر به قبرس شمالی باید رد نظر بگیرید، هزینه خرید بلیت هواپیما است. در واقع شما باید قبل از سفر بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما از ایران به قبرس شمالی را خریداری کنید. باید بدانید که هزینه بلیت هواپیما در هر ایرلاین متفاوت است و شرایط میزان بار مجاز نیز تفاوت دارد. بنابراین در انتخاب ایرلاین نیز باید دقت لازم را داشته باشید.

به طور کلی هزینه خرید بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما از ایران به قبرس چیزی در حدود حداقل 16 میلیون 350 هزار تومان تا حداکثر 47 میلیون 730 هزار تومان است. باید اشاره کرد تمام هواپیماهایی که از ایران به مقصد قبرس پرواز می‌کنند، مدت کوتاهی را در یکی از فرودگاه‌های شهر آنکارا یا استانبول در کشور ترکیه توقف خواهند کرد.

برای خوردوخوراک در قبرس شمالی چه میزان هزینه باید در نظر بگیریم؟

هزینه غذا و پوشاک در کشور قبرس شمالی به علایق و سلیقه هر متقاضی بستگی دارد. در واقع میزان خوردوخوراک هر فرد متفاوت است و سبک زندگی هر فرد می‌تواند در میزان هزینه زندگی او موثر باشد. در مجموع هزینه سفر به قبرس شمالی شامل خوردوخوراک نیز می‌شود. هزینه خوردوخوراک در قبرس شمالی به صورت جدول زیر است.

موارد قابل هزینهمیزان هزینه
یک وعده غذا در رستورانحدود 34 لیر
یک بطری آب ‌معدنی 1.5 لیتریحدود 2.5 لیر
یک لیوان قهوهحدود 10.5 لیر
نوشابه و نوشیدنی‌های دیگرحدود 5.5 لیر

هزینه‌های مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی روش‌های متعددی دارد که شامل ادامه تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری می‌شوند. برای سفر به قبرس شمالی با این اهداف باید با میزان هزینه هر یک از این روش‌ها آشنا باشید. باید بدانید که برای تحصیل مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های قبرس شمالی باید حدودا بین 3000 تا 13000 یورو در هر ترم هزینه کنید. مقاطع ارشد و دکتر بین 5000 تا 10000 یورو هزینه خواهند داشت. برای اخذ ویزای تحصیلی یا کاری قبرس شمالی باید حدود 125 دلار هزینه کنید. از سوی دیگر حداقل میزان سرمایه برای سرمایه‌گذاری روی ثبت شرکت در قبرس شمالی 200 هزار یورو و برای خرید ملک در قبرس شمالی 2 میلیون 500 هزار یورو خواهد بود.

سوالات متداول

هزینه رزرو هتل و بلیت هواپیما برای سفر به قبرس شمالی چقدر است؟

هزینه رزرو هتل در این کشور حداقل 3.300.000 تومان و حداکثر 11.100.000 تومان است. برای خرید بلیت هواپیما نیز باید حداقل 16.350.000 و حداکثر 47.730.00 تومان هزینه کنید.

برای تحصیل در قبرس شمالی تا چه میزان باید هزینه کنیم؟

تحصیل مقطع کارشناسی بین 3000 تا 13000 یورو و مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بین 5000 تا 10000 یورو هزینه دارد.

حداقل میزان سرمایه برای خرید ملک یا ثبت شرکت در قبرس شمالی چقدر است؟

برای ثبت شرکت باید حداقل 200 هزار یورو و برای خرید ملک حداقل 2.500.000 یورو هزینه کنید.

با کمک پرشیا هومز از میزان هزینه سفر به قبرس شمالی آگاه شوید هزینه سفر به قبرس شمالی با توجه به هدف شما از سفر به این کشور متفاوت است. سفر تفریحی، ادامه تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری هر کدام شامل هزینه‌های متفاوتی می‌شوند. پرشیا هومز یک شرکت مشاور املاک در کشور ترکیه است و سابقه طولانی در کمک به متقاضیان برای سفر و مهاجرت به ترکیه و قبرس شمالی دارد. شما می‌توانید با کمک شرکت ما با تمام هزینه‌های سفر به قبرس شمالی و ترکیه آشنا شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | حقوقی و قانون