اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140302117904523644
در دسترس نیست

ارسال مدارک به خارج از کشور

ارسال مدارک به خارج از کشور سه روز تا یک هفته!!

کد: 140302117904523644

، تهران , (اخبار رسمی): ارسال مدارک به خارج از کشور، چه برای مهاجرت، ادامه تحصیل، یا اهداف کاری، فرآیندی پیچیده و حساس است که نیازمند دقت و ظرافت زیادی است. در این مقاله، قصد داریم به طور جامع و کامل به تمامی مراحل و نکات مربوط به ارسال مدارک به خارج از کشور بپردازیم.

ارسال مدارک به خارج از کشور سه روز تا یک هفته!!
ارسال مدارک به خارج از کشور

این مقاله فقط شامل نکات کلیدی است. برای اطلاعات کامل تر، به نسخه مفصل مقاله سایت سامان اکسپرس مراجعه کنید.

ارسال مدارک به خارج از کشور، چه برای مهاجرت، ادامه تحصیل، یا اهداف کاری، فرآیندی پیچیده و حساس است که نیازمند دقت و ظرافت زیادی است. در این مقاله، قصد داریم به طور جامع و کامل به تمامی مراحل و نکات مربوط به ارسال مدارک به خارج از کشور بپردازیم.

مراحل کلی ارسال مدارک به خارج از کشور

 • جمع آوری مدارک مورد نیاز: اولین قدم، جمع آوری تمامی مدارک مورد نیاز برای ارسال به خارج از کشور است. این مدارک بسته به نوع درخواست شما (مهاجرت، ویزا، پذیرش تحصیلی و ...) متفاوت خواهد بود. به طور کلی، مدارک تحصیلی، مدارک هویتی، گواهی های پزشکی، و مدارک مربوط به تمکن مالی از جمله مدارک مورد نیاز برای ارسال به خارج از کشور هستند.
 • ترجمه مدارک: تمامی مدارک باید به زبان کشور مقصد ترجمه شوند. ترجمه مدارک باید توسط مترجم رسمی دادگستری انجام شود و مهر و امضای مترجم بر روی آن درج شده باشد.
 • تأیید مدارک: برخی از مدارک، مانند مدارک تحصیلی، نیاز به تأیید توسط وزارت آموزش و پرورش یا سایر ارگان های مربوطه دارند.

انتخاب روش ارسال مدارک به خارج از کشور

 • پست: رایج ترین روش ارسال مدارک به خارج از کشور، استفاده از خدمات پستی است. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، خدمات مختلفی را برای ارسال مدارک به خارج از کشور ارائه می دهد.
 • شرکت های حمل و نقل بین المللی: برخی از شرکت های حمل و نقل مانند سامان اکسپرس نیز خدمات ارسال مدارک به خارج از کشور را ارائه می دهند. این شرکت ها از طریق پست اکسپرس سریع تر از پست جمهوری اسلامی عمل می کنند، اما هزینه آنها نیز بیشتر است.

بسته بندی مدارک در هنگام ارسال به خارج

 1. مدارک خود را به دقت در پاکت یا جعبه ای محکم قرار دهید.
 2. از چسب و بسته بندی مناسب برای جلوگیری از آسیب دیدن مدارک در حین حمل و نقل استفاده کنید.
 3. روی پاکت یا جعبه، آدرس فرستنده و گیرنده را به طور دقیق و خوانا درج کنید.

نکات مهم در ارسال مدارک به خارج از کشور

 • قبل از ارسال مدارک، از تمامی مدارک خود کپی تهیه کنید. مدارک را به صورت مرتب و دسته بندی شده ارسال کنید.
 • از ارسال اصل مدارک خودداری کنید.
 • از یک روش ارسال امن و مطمئن استفاده کنید.
 • مسیر حرکت مرسوله خود را پیگیری کنید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل، با شرکت ارسال کننده مرسوله تماس بگیرید.

هزینه ارسال مدارک به خارج از کشور هزینه ارسال مدارک به خارج از کشور، به عوامل مختلفی مانند وزن و حجم مرسوله، کشور مقصد، و روش ارسال بستگی دارد.

این خلاصه فقط شامل نکات کلیدی است. برای اطلاعات کامل تر، به نسخه مفصل مقاله سایت سامان اکسپرس مراجعه کنید.

منبع:
https://samanexp.com/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامان اکسپرس سریع ایرانیان

مجموعه سامان اکسپرس با همکاری بهترین سرویس دهندگان حمل و نقل سریع در سراسر جهان و با بهره مندی از فناوری اطلاعات ، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می نماید. شما می توانید با عضویت در سامان اکسپرس از انواع خدمات ما بهره مند شده و همچنین در صورت وجود ارسالهای روتین بار و یا بارهای حجیم از مزایای ویژه شرکت سامان شامل تخفیفات و سرویس ویژه جهت حمل و نقل داخلی و بین المللی استفاده نمایید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار