اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140303067925216287
در دسترس نیست

سایت کاریابی رایگان

سایت کاریابی

کد: 140303067925216287

، (اخبار رسمی): سایت کاریابی، وب‌سایتی است که برای یافتن، ارزیابی و جذب کارکنان به‌عنوان کاریابی الکترونیکی شناخته می‌شود. سایت های کاریابی آنلاین با استفاده از فناوری های جدید، نحوه تعامل کارفرماها و کارجوها را تغییر داده است.

سایت کاریابی
آگهی های شغلی در سایتهای کاریابی رایگان

تازه ترین آگهی های شغلی شرکت های معتبر در سایت کاریابی آنلاین

سایت کاریابی

سایت کاریابی، وب‌سایتی است که برای یافتن، ارزیابی و جذب کارکنان به‌عنوان کاریابی الکترونیکی شناخته می‌شود. سایت‌های کاریابی آنلاین با استفاده از فناوری های جدید، نحوه تعامل کارفرماها و کارجوها را تغییر داده است.

اکثر این سایت‌های کاریابی، رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه هستند و با معرفی کارفرمایان و موقعیت‌های شغلی و مشاوره شغلی و در نهایت با انتشار آگهی های شغلی به کارجویان خدمت‌رسانی می‌کنند.

استفاده از سایت کاریابی برای کارفرماها چه مزایایی به دنبال دارد؟

سایت‌های کاریابی آنلاین برای کارفرمایانی که به دنبال استخدام نیروی کار هستند بسیار مفید هست زیرا:

1. کارفرماها را قادر می‌سازد تا به کارجویان بیشتری دسترسی داشته باشند:

سایت‌های کاریابی سال‌ها است که فعالیت می‌کنند، بسیاری از آنها بانک گسترده‌ای از اطلاعات کارجویان دارند؛ بنابراین کارفرماها می‌توانند به تعداد زیادی از رزومه کارجویان دسترسی داشته باشند. 

به عبارت دیگر کارفرمایان می‌توانند کارکنان بالقوه‌ای را در هر سطوح از مهارت و تحصیلات و تجربه بدون هر گونه محدودیت مکانی پیدا کنند.

از طرف دیگر امکان ارسال آگهی به رزومه‌های انتخاب شده و یا ارسال آگهی به‌صورت انبوهی از کارجویان در این سایت های کاریابی فراهم شده است.
 
2. امکان ارسال رزومه از طریق کارجو به کارفرما، ارسال آگهی دعوت به کار کارفرما به کارجو:

سایت های کاریابی امکان ارسال رزومه آنلاین را در اختیار کارجویان قرارداده است و کارفرمایان با بررسی این رزومه‌ها می‌توانند به‌راحتی تشخیص دهند که کدام کارجو از نظر صلاحیت و تجربه با شرایط آنها مطابقت دارد و بهترین فرد را برای مجموعه خود استخدام کنند.

کارفرماها می‌توانند با استفاده از کاریابی الکترونیکی و با دسترسی به بانک اطلاعاتی کارجوها به رزومه‌های انتخابی و یا انبوهی از رزومه‌ها آگهی دعوت به کار و استخدام ارسال کنند. 

3. کمک به برندسازی شرکت:

کارفرماها با انتشار آگهی و ثبت موقعیت شغلی خود در سایت کاریابی می‌توانند سازمان خود را معرفی کرده و دیدگاه، فرهنگ و ارزش‌های تجاری خود را به اشتراک بگذارند که این امر کمک شایانی به جذب نیروی مناسب‌ برا کسب و کارشان در پی دارد.

هم چنین برخی از این سایت‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا به کارفرماها امتیاز دهند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. 

استفاده از سایت کاریابی برای کارجویان چه مزایایی دارد؟

مزایای این مؤسسات فقط به کارفرمایان و شرکت‌ها محدود نمی‌شود و برای کارجوهای کار نیز مزایای زیادی دارد. این مزایا عبارت‌اند از:

1. سایت های کاریابی آنلاین به کارجویان کمک می‌کنند تا شغل موردنظر خود را کارآمدتر و دقیق‌تر جستجو کنند:

سایت‌های کاریابی در زمینه کاریابی و استخدام مهارت دارند و بهتر از هر کسی می‌دانند که کدام شغل برای کدام کارجو مناسب است.

بنابراین، می‌توان از راهنمایی و مشاوره برای کمک به کارجویان کار در یافتن شغل مناسب استفاده کرد. سایت‌های کاریابی رایگان دارای ده‌ها فیلتر و ویژگی‌های ویژه هستند که کارجوها می‌توانند از آنها برای محدودکردن جستجوی خود و یافتن مشاغل مناسب دقیقاً به همان روش هدفمند استفاده کنند.

2. استفاده از سرویس کاریابی الکترونیکی برای جویندگان کار رایگان است: 

اگرچه مؤسسات کاریابی حضوری برای خدماتی که به کارجویان کار ارائه می‌دهند، هزینه‌ای دریافت می‌کنند اما اکثر سایت‌های کاریابی آنلاین تمامی خدمات خود را به‌صورت کاملا رایگان در اختیار افراد کارجو  قرار می‌دهند.

بدین ترتیب کارجویان با مراجعه به سایت کاریابی می‌توانند به صدها آگهی و فرصت شغلی بدون هیچ گونه محدودیتی و به‌صورت رایگان دسترسی پیدا کنند و از میان فرصت های شغلی موجود بتوانند در شغل مد نظر خود استخدام شوند.

3. کارجو می‌تواند اطلاعات ارائه شده توسط کارفرمایان را مشاهده کند:

کارجویانی که رزومه خود را به موقعیت‌های شغلی موجود در سایت ارسال می‌کنند، می‌توانند نظرات کارفرما را مشاهده کنند. در صورت قبولی رزومه به کارجو اطلاع داده می‌شود و حتی در صورت رد رزومه دلایل رد از نظر کارفرما به کارجو اعلام می‌شود. به‌این‌ترتیب کارجویان می‌توانند با استفاده از این بازخورد نقاط ضعف و کاستی‌های خود را شناسایی کرده و آنها را تقویت کنند تا مرحله استخدام را سریع‌تر پشت سر بگذارند.

جمع‌بندی 
امروزه با الکترونیک شدن سازمان‌ها و تمرکز بر پشتیبانی بهتر، بیشتر سازمان‌ها به کاریابی الکترونیکی علاقه‌مند هستند. توصیه می‌شود در مورد اهداف شرکت خود تصمیم بگیرید تا مناسب‌ترین سایت کاریابی را برای سازمان خود انتخاب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام