اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394112552930092

بعد از موزه‌ها و کتابخانه‌ها حالا نوبت رستوران‌هاست

فودکورت‌ها هم آنلاین شدند

کد: 1394112552930092

http://j.mp/1O9dX43

، تهران , (اخبار رسمی): برج میلاد، راه چوبی، مگامال، هایپر استار و … حتما در چند سال اخیر رشد فزاینده فودکورت‌ها را دیده‌اید، اما اگر تا به حال گذرتان به هیچ یک از آنها نیفتاده است، این روزها به لطف اینترنت و موبایل می‌توانید به یک فودکورت آنلاین سر بزنید و هر نوع غذایی را که دوست دارید سفارش دهید.

فودکورت‌ها هم آنلاین شدند
فودکورت آنلاین ریحون
فودکورت‌ها هم آنلاین شدند
فودکورت
فودکورت‌ها هم آنلاین شدند
فودکورت
فودکورت‌ها هم آنلاین شدند
فودکورت آنلاین ریحون

«ریحون» هم یک سایت سفارش اینترنتی غذا است، با این تفاوت که شما در آن می‌توانید غذای خودتان را با استفاده از منوی عکس‌دار غذاها که به‌طور اختصاصی عکاسی شده، کشف کنید؛ چیزی که آن را یک «فودکورت آنلاین» می‌نامیم

فودکورت (Food Court) یا تالار غذا، فضایی مشترک از رستوران‌ها و کافه‌ها در مراکز خرید، فرودگاه‌ها و دیگر ساختمان‌های بزرگ است که در آنها انواع غذاهای سنتی و فست‌فود به صورت سلف سرویس ارائه می‌شود و مزیت آنها سیر در دنیای انواع غذاها و انتخاب سریع غذای موردنظر است.

در ایران چند سالی است که فودکورت‌های زیادی راه‌اندازی شده‌اند و استقبال مردم از آنها بسیار خوب بوده است، مثل فودکورت‌های برج میلاد، باشگاه انقلاب، نگین ظفر، علاءالدین، مگامال، فودکورت کیش، فودکورت هایپر استار، فودکورت راه چوبی و … که جزو معروف‌ترین فودکورت‌های ایران هستند.

از آنجا که معمولا فودکورت‌ها در جاهای شلوغ و پرترافیکی واقع شده‌اند و برای رسیدن به آنها گاهی زمان زیادی را از دست می‌دهیم، ساده‌ترین راه آن استفاده از اینترنت و تکنولوژی است؛ کافیست برای دستیابی به دنیای غذاهای مورد علاقه‌تان به یک فودکورت آنلاین سر بزنید. برای مثال سایت سفارش آنلاین غذای ریحون یک نمونه فودکورت آنلاین است، چراکه ویترین کاملی از غذاهای رستوران‌های خوب تهران را یکجا در اختیار مشتریان قرار داده است و شما می‌توانید مجموعه‌ای از بهترین رستوران‌های هر منطقه با منوی عکس‌دار آنها را ببینید و غذای موردعلاقه خود را انتخاب کنید.

سهیل علوی، یکی از بنیانگذاران ریحون دات‌کام در این زمینه می‌گوید: «ریحون» هم یک سایت سفارش اینترنتی غذا است، با این تفاوت که شما در آن می‌توانید غذای خودتان را با استفاده از منوی عکس‌دار غذاها که به‌طور اختصاصی عکاسی شده، کشف کنید؛ چیزی که آن را یک «فودکورت آنلاین» نامگذاری کرده‌ایم.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی عملکرد ریحون می‌توانند به آدرس www.reyhoon.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریحون

ریحون هوشمندانه ترین راه سفارش اینترنتی غذا از رستوران های خوب شهر هست که به رستوران ها امکان ارائه سرویس آنلاین داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]