اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120253204677

تفاوت تبلیغات اخلاقی با تبلیغات غیراخلاقی

کد: 1394120253204677

http://j.mp/20NkkBg

، مشهد , (اخبار رسمی): هدف حرفه‌ای از هر تبلیغاتی این است که با کمترین هزینه یا هزینه‌ای مقرون به صرفه به تعداد زیادی مخاطب دسترسی پیدا کنید که راه را برای پیدا کردن مشتری جدید برای شرکت شما هموار کند. البته ریسک این موضوع همیشه پابرجاست. اگر تبلیغات شما به نحو درست انجام شود، یک قدم موفقیت‌آمیز برای شرکت شماست و در غیر این صورت پولی است که دور ریخته می‌شود.

تفاوت تبلیغات اخلاقی با تبلیغات غیراخلاقی

کسب‌وکارها در میانه یک بازی برای کسب درآمد بالاتر قرار دارند و تبلیغات در این بین تاثیر بسیار زیادی در فروختن یک محصول خاص بازی می‌کنند. اما تبلیغات گاهی اوقات می‌تواند برای یک کسب‌وکار در کنار خوب و مفید بودن، مضر هم باشد

شاید اگر شما صاحب یک مغازه کوچک یا یک تولیدی کوچک باشید، برای تبلیغ خودتان به فکر چاپ یک بنر کوچک یا تراکت می‌افتید و اگر به فتوشاپ یا کرل دراو وارد باشید، در عرض چند ساعت تلاش یک آگهی یا بنر آماده می‌کنید و

به خیال خودتان یک تبلیغ ایجاد کرده‌اید، اما تبلیغات چیزی فراتر از اینهاست؛ تبلیغات چیزی بسیار بیشتر از آن است.

برنامه تبلیغاتی در واقع یک برنامه هماهنگ و جامع است که به دنبال برآورده ساختن اهداف ترفیعی شرکت بوده و در نتیجه مجموعه‌ای از پیام‌های تبلیغاتی است که از رسانه‌های مختلف و در یک دوره زمانی پخش می‌شوند، اگرچه ممکن است بر یک آگهی استوار باشد، اما اغلب از چندین پیام در آگهی‌ها به گونه‌ای استفاده می‌شود که احساس یکسانی را برای مخاطبین فراهم آورند.

 

تبلیغات اخلاقی با تبلیغات غیراخلاقی چه تفاوتی دارد؟

به‌طور کلی کسب‌وکارها در میانه یک بازی برای کسب درآمد بالاتر قرار دارند و تبلیغات در این بین تاثیر بسیار زیادی در فروختن یک محصول خاص بازی می‌کنند. اما همچنان که بسیاری از افراد در تلاش برای رسیدن به این مقصود هستند، تبلیغات گاهی اوقات می‌تواند برای یک کسب‌وکار در کنار خوب و مفید بودن، مضر هم باشد و تشخیص خطوط مرزی بین این دو بسیار سخت‌تر از چیزی است که ابتدا به نظر می‌رسد. وفادار ماندن به یک اصل و بنیان تبلیغات اخلاقی به معنای توجه کامل داشتن به چندین تفاوت کلیدی است.

صداقت: یک کسب‌وکار می‌تواند بدون اتکا به انواع مختلفی از دروغ به تبلیغ یک کالای بخصوص بپردازد. به عبارتی می‌توان گفت تبلیغ اخلاقی به معنای احترام گذاشتن به حقیقت موجود در رابطه با محصول خود است. این کار هرگز موجب تحریف توانایی‌های محصول نمی‌شود و یا موجب مخفی کردن نواقص آن می‌شود.

تبلیغات اخلاقی در رابطه با مقاصد خود نیز به‌صورت روشن و شفاف عمل کرده و از پیام‌های نیمه‌خودآگاه یا برنامه‌های مخفی دوری می‌کند. از طرف دیگر تبلیغات اخلاقی محصول خود را تحریف می‌کند یا آنگونه که باید باشد به معرفی آن محصول اقدام نمی‌کند و همواره در پی روش‌های مرموز و پنهان به منظور چرب‌زبانی کردن یا تحت تاثیر قرار دادن مخاطب هدف خویش است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس  http://goo.gl/4d5JEs مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله محیطی دات کام

وب سایت محیطی دات کام، پایگاه اطلاع رسانی تبلیغات محیطی در ایران می باشد. که ضمن ارائه آخرین اخبار، اطلاعات در این حوزه تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح کیفی تبلیغات محیطی در کشور عزیزمان ایران دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی