اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140301167874814784
در دسترس نیست

گیربکس SEW آلمان

تکنولوژی ویژه گیربکس SEW شافت مستقیم

کد: 140301167874814784

، تهران , (اخبار رسمی): گیربکس SEW آلمان در انواع گیربکس های خورشیدی، گیربکس حلزونی، گیربکس دور متغیر و گیربکس های ضد انفجار تولید می شود. دو سیستم کلاچ در گیربکس SEW بصورت همزمان با سیستم های دنده گیربکس درگیر هستند که قطع شدن و حذف یکی از سیستم ها با کلاچ گیری سبب حذف نیروی گشتاور محرک نمی شود.

تکنولوژی ویژه گیربکس SEW شافت مستقیم
گیربکس SEW آلمان

دو سیستم کلاچ در گیربکس SEW از نوع شافت مستقیم بصورت همزمان با سیستم های دنده گیربکس درگیر هستند که قطع شدن و حذف یکی از سیستم ها با کلاچ گیری سبب حذف نیروی گشتاور محرک نمی شود.

گیربکس SEWآلمان یکی از پیشگامان تولید انواع گیربکس صنعتی در دنیا محسوب میشود. شرکت SEW از سال 1931 توسط خانواده Blickle که هم اکنون نیز صاحبان این برند بین المللی هستند کار خود را در زمینه تولید انواع الکتروگیربکس آغاز نمود و ساختمان مرکزی آن در حال حاضر در Bruchsal آلمان واقع شده است. شرکت SEW آلمان علاوه بر تولید انواع گوناگون گیربکس به تولید الکتروموتور و اینورتر نیز در سایز ها و با توانهای مختلف برای صنایع مختلف مبادرت دارد. شرکت SEW آلمان نه تنها به تولید گیربکس ها با موتورهای بسیار قدرتمند از 0.9 الی 225 کیلو وات KW مبادرت دارد، بلکه گشتاور ورودی با میلیون ها نیوتن متر را نیز شامل میشود. شرکت SEW آلمان در حال حاضر بالغ بر 17000 کارمند سر تا سر دنیا دارد.

گیربکس شافت مستقیم SEW نه تنها دارای طراحی و کاربری منحصر به فردی می باشد بلکه تکنولوژی بکار رفته در طراحی و تولید تک تک قطعات آن نیز بسیار ویژه می باشد. با توجه به سرعت بسیار بالای عملکرد و بازدهی بسیار بالایی که این سری از گیربکس های SEW دارند نیاز به تکنولوژی خاصی در تولید بدنه و هوزینگ آنها با دو خاصیت مهم فیزیکی مقاومت در برابر تنش های وارده و انتقال حرارت مناسب دارند. اجزای داخلی این گیربکس شافت مستقیم شامل دنده ها، شافت و قطعات کلاچ نیز بصورت تک تک با قابلیت های مقاومت سایشی و حرارتی بالایی می بایست عرضه شده باشند.

تست و آنالیز متریال بکار رفته در فلزات درصد عناصر فلزی بکار رفته را بصورت دقیقی مشخص می کند و از این رو تکنولوژی فراوری فلزات شرکت های تولید کننده بطرگ مانند گیربکس SEW نمی تواند تنها بر پایه متریال ویژه قرار داشته باشد چرا که دسترسی به این اطلاعات بسیار ساده می باشد. اما آنچه گیربکس شافت مستقیم SEW را از نظر متریال و تولید متفاوت ساخته نحوه فراوری فلزات بکار رفته در ساختار آن می باشد که طی عملیات حرارتی ویژه ای شامل دماهای بسیار دقیق افزایشی و حرارتی و زمان های مشخص سرمایش و گرمایش می باشد که در نهایت به یک دست شدن بافت و بلورهای فلز شده و کیفیت فلز بکار رفته در این گیربکس شافت مستقیم را به میزان زیادی افزایش می دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجهیزات صنعتی نانو

اطلاعات عمومی، فنی و مهندسی تجهیزات صنعتی شامل انواع سیم بکسل ها، زنجیر صنعتی، بلبرینگ و رولبرینگ و کلیه ابزار آلات صنعتی. معرفی شرکت های خدماتی در زمینه های مختلف صنعتی و ساختمانی، خدمات تاسیسات ساختمان، برق ساختمان، نو سازی و بازسازی ساختمان. معرفی قطعات صنعتی و مشخصات مکانیکی قطعات مورد استفاده در ماشین آلات و تجهیزات صنعتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید