اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139310162780090

معرفی دستاوردهای جدید "شبکه تبلیغات" در نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی

کد: 139310162780090

http://bit.ly/1vXun6B

، تهران , (اخبار رسمی): ​شبکه تبلیغات (Anetwork) در یازدهمین نمایشکاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته که در تاریخ 6دی تا 9 دی ماه برگزار شد حضور پیدا کرد و به معرفی دهها دستاورد فناورانه این شرکت در زمینه تبلیغات اینترنتی پرداخت که با استقبال بالای بازدید کنندگان نمایشگاه مواجه شد.

(Anetwork) در طول 4 سال فعالیت توانسته پیشرو در تکنولوژی های نوین در زمینه تبلیغات اینترنتی باشد.

تکنولوژی ها با سرعت بسیاری تغییر می کنند و بهینه می شوند. دلیلی که ای‌نتورک توانسته است در این مدت کم اعتماد بزرگترین شرکت های داخلی و خارجی را برای همکاری جلب کند، تلاش برای همگام بودن با این آخرین فناوری های تبلیغات در دنیاست.

 این نمایشگاه که از تاریخ 6 دی ماه الی 9 دی ماه 1393 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، صدها شرکت مختلف در حوزه تبلیغات و بازاریابی حضور داشتند و به ارائه دستاوردهای خود در این حوزه پرداختند.

شبکه تبلیغات که یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه تبلیغات اینترنتی در ایران است، امسال برای اولین بار در این نمایشگاه حضورپیدا کرد.

«شایان شلیله»، مدیرعامل شبکه تبلیغات در این زمینه گفت: «این حضور دستاوردهای زیادی برای ای‌نتورک به همراه داشت که مهمترین آن ارتباط رو در رو با مخاطبان آگهی دهنده و منتشر کننده و شنیدن مستقیم نظرات آنان بود. از طرفی ما به عنوان یک شرکت اینترنتی اغلب از طریق سایت و اینترنت با مخاطبان خود در ارتباط بودیم و به همین دلیل تجربه ارتباط رو در رو در این نمایشگاه به شناخت بیشتر ما و مخاطبان از یکدیگر کمک زیادی نمود».

امسال چهارمین سال تاسیس شبکه تبلیغات است و در طی این مدت، ای‌نتورک توانسته است پیشرو در تکنولوژی های نوین در این زمینه باشد. این تکنولوژی ها به آگهی دهندگان اجازه می دهد با تنظیماتی ساده، آگهی های تبلیغاتی اینترنتی خود را به صورت هدفمند برای بینندگان سایت ها نمایش دهند و به این صورت در هزینه های خود صرفه جویی کنند. 

شایان شلیله در زمینه آخرین دستاوردهای شبکه تبلیغات می گوید: «یکی از آخرین دستاوردهای ما که در این نمایشگاه مورد استقبال زیادی قرار گرفت، انتخاب هدفمندی تبلیغات بر اساس سیستم عامل بود. با این فن آوری آگهی دهنده می تواند آگهی خود را تنها به کسانی که از یک سیستم عامل خاص استفاده می کنند نمایش دهد.» وی در ادامه افزود: «تکنولوژی ها با سرعت بسیاری تغییر می کنند و بهینه می شوند. دلیلی که ای‌نتورک توانسته است در این مدت کم، اعتماد بزرگترین شرکت های داخلی و خارجی را برای همکاری جلب کند، تلاش برای همگام بودن با این آخرین فناوری های تبلیغات در دنیاست.»

گفتنی است در طی برگزاری نمایشگاه، بیش از 300 دموی مختلف از امکانات شبکه تبلیغات برای بازدیدکنندگان ارائه گردید و بازدید کنندگان قادر بودند با کمک پرسنل ای‌نتورک، اقدام به ساخت کمپین های تبلیغاتی نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://anetwork.ir/
سایت شبکه تبلیغات (Anetwork)
رویدادمرتبط های:

| آغاز نمایشگاه بین المللی تبیلغات، بازاریابی و صنایع وابسته | پایان نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته