اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139312064120090

در اولین کنفرانس بازاریابی دیجیتال در ایران:

فعالان بازاریابی اینترنتی ایران، تجربیات کاربردی خود را آموزش می دهند

کد: 139312064120090

https://goo.gl/UdwqAc

، تهران , (اخبار رسمی): به همت جمعی از فعالان کسب و کارهای مرتبط با بازاریابی آنلاین در ایران و با هدف آشنایی کاربردی صاحبان کسب و کارها با مباحث بازاریابی اینترنتی، کنفرانسی یک روزه به نام «کنفرانس بازاریابی دیجیتال» در تاریخ سه شنبه 12 اسفندماه 93 در مرکز شتابدهی کارآفرینی آواتک برگزار می شود که در آن به طور کاربردی و به همراه نمونه های موفق، عناصر مهم طرح ریزی کمپین های اینترنتی موفق، همچون اصول تبلیغات، محتوا، رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

کنفرانس بازاریابی دیجیتال با مشارکت ای نتورک و اخبار رسمی

بر خلاف کنفرانس وب و برنامه های با عناوین مشابه، این برنامه به کاربردپذیری متودهای آموزشی خواهد پرداخت.

به گزارش دبیرخانه «اولین کنفرانس بازاریابی دیجیتال» در ایران، رشد استفاده از ابزارهای اینترنتی در کشور، از اینترنت پر سرعت گرفته تا شبکه موبایل و گوشی های هوشمند، فرصت های بی نظیری را در اختیار کسب و کارهای ایرانی قرار داده است تا با ابزار موثرتر و سریعتری به مخاطبین خود دست یابند. در سایه این فرصت، کسب و کارهای پیشرو می توانند ارتباط و تعامل با مخاطبان و در نتیجه بازاریابی خود را توسعه دهند، اما استفاده از این فرصت، به علت نبود دانش، ابزار و دانش استفاده از ابزار، نزد مدیران کسب و کارها، با چالش های بسیاری رو به رو شده است.
شایان شلیله، دبیر این کنفرانس در زمینه اهمیت برگزاری این کنفرانس و نقش آن در توسعه علوم کاربردی بازاریابی اینترنتی گفت: «در کشور ما، کنفرانس ها و برنامه های آموزشی بسیاری در راستای پاسخ به نیاز مدیران کسب و کارها در زمینه بازاریابی آنلاین برگزار شده است، اما بسیاری از این رویدادها به چرایی و ضرورت به کارگیری بازاریابی آنلاین و کمتر به آموزش الگوهای تکثیرپذیر و کاربردی در کسب و کارهای ایرانی پرداخته اند. ما در این کنفرانس تلاش داریم افرادی که به اهمیت و ضرورت به کارگیری بازاریابی دیجیتال آگاهند را به الگوها و ابزاری سریع و کارآمد مجهز کنیم؛ الگوها و ابزارهایی که بتواند به سرعت به کار گرفته شوند و اثربخشی آنها ارزیابی شود.»
به این جهت است که مربیان این کنفرانس نه از چهره های سرشناس بین المللی، بلکه از کارآفرینان بازاریابی آنلاین ایران انتخاب شده اند، کسانی که مدت هاست در ایران، فراهم کننده خدمات بازاریابی آنلاین به صدها شرکت کوچک و بزرگ داخلی و خارجی بوده اند و خود با دغدغه ها و نیازهای مدیران کسب و کارهای ایرانی آشنا هستند.
شایان شلیله که تجربه بنیانگذاری و برگزاری 7 دوره از جشنواره وب ایران – که آخرین آن در 26 و 27 بهمن ماه و با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد – را در کارنامه خود دارد، در مورد جزئیات این کنفرانس افزود: «بر خلاف کنفرانس وب و برنامه های با عناوین مشابه، این برنامه به کاربردپذیری متودهای آموزشی خواهد پرداخت. به عنوان مثال یکی از مهمترین سوالات در ذهن مدیران، ارزیابی اثربخشی و بازده سرمایه در بازاریابی آنلاین است و به همین دلیل، به طور اجرایی، ابزار اندازه گیری این شاخص های موفقیت، آموزش داده می شود. به همین صورت، اصول بازاریابی محتوایی، طراحی بنرهای تبلیغاتی آنلاین، صفحات فرود، ابزار به کارگیری شبکه های اجتماعی، استفاده از ایمیل مارکتینگ و طراحی کمپین ها، توسط متخصصین هر حوزه و از روی نمونه های موفق داخلی آموزش داده می شود.»
در این کنفرانس علاوه بر شایان شلیله، بنیانگذار شبکه تبلیغات (Anetwork)؛ مجید کثیری، بنیانگذار اخبار رسمی؛ حسین موسوی، مدیر ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات؛ غزل شیشوانی، مدیر محصول در شرکت سرآوا پارس؛ ندا گلشن، مدیر تیم طراحی در سرآوا پارس؛ نیکی آقایی و رامین جابری، کارشناسان شبکه های اجتماعی، فرید اسدی، کارشناس تحلیل و بهینه سازی؛ پویان وحیدی، طراح بنر و صفحات فرود اینترنتی و نیما مبارکی و محمد عربگری، مشاوران طراحی کمپین؛ به ارائه آموزش هایی اجرایی خواهند پرداخت.
اولین کنفرانس بازاریابی دیجیتال، روز سه شنبه 12 اسفندماه 1393، در سالن آمفی تاتر مرکز شتابدهی نوآوری «آواتک»، واقع در خیابان امیرآباد شمالی، پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت، طبقه 5، از ساعت 9 صبح آغاز شده و تا ساعت 18 ادامه خواهد یافت. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کنفرانس می توانند به سایت http://landing.anetwork.ir/dmc-2015/ مراجعه نمایند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://landing.anetwork.ir/dmc-2015/
لینک ثبت نام در کنفرانس بازاریابی دیجیتال
رویدادمرتبط:

| روز برگزاری کنفرانس بازاریابی دیجیتال