اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139312144310090

کنفرانس بازاریابی دیجیتال، با حضور فعالان کسب و کارهای آنلاین برگزار شد

کد: 139312144310090

https://goo.gl/brqapM

، تهران , (اخبار رسمی): بیش از هفتاد فعال کسب و کارهای کوچک و بزرگ کشور، روز سه شنبه 12 اسفندماه، با حضور در کنفرانس یک روزه «بازاریابی دیجیتال» و در طی سخنرانی 10 کارشناس این حوزه، با مفاهیم کاربردی راه اندازی کمپین های بازاریابی اینترنتی آشنا شدند.

کنفرانس بازاریابی دیجیتال، با حضور 100 مدیر کسب و کارهای آنلاین برگزار شد

مباحث این کنفرانس در 7 بخش اصلی تقسیم بندی شده بود که در هر بخش کارشناسان فعال در آن حوزه، به ارائه آموزش های کاربردی و معرفی الگوهای های موفق پرداختند.

کنفرانس یک روزه «بازاریابی دیجیتال» با حضور بیش از 70 فعال کسب و کارهای کوچک و بزرگ کشور، روز سه شنبه 12 اسفندماه در سالن آمفی تاتر انستیتو نفت دانشکده تهران برگزار شد.

در این کنفرانس 10 کارشناس حوزه بازاریابی دیجیتال،در 7 بخش اصلی شرکت کنندگان را با مفاهیم کاربردی راه اندازی کمپین های بازاریابی اینترنتی آشنا کرده و به ارائه آموزش های کاربردی و معرفی الگوهای های موفق پرداختند.

در بخش اول این کنفرانس، شایان شلیله، بنیانگذار شبکه تبلیغات (Anetwork)؛ به معرفی زیرساخت های طراحی و اجرای کمپین های موفق بازاریابی آنلاین پرداخت و موفقیت در این برنامه ها را در سه بخش استراتژی، برنامه ریزی و اجرا (Strategy, Planning, Action) تشریح کرد.

در بخش دوم مجید کثیری، بنیانگذار اخبار رسمی؛ به مبحث بازاریابی محتوایی یا Content Marketing پرداخت و اصول انتخاب استراتژی های تولید محتوا، استفاده از SEO و برنامه تولید محتوا از طریق تقویم رسانه را مطرح کرد.

حسین موسوی، مدیر ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات؛ در بخش سوم این کنفرانس، به انواع روش های تبلیغات اینترنتی همچون تبلیغات ثابت و مبتنی بر کلیک پرداخت و امتیازات و نقاط ضعف هریک را برشمرد.

این کنفرانس در بخش چهارم خود به مبحث طراحی بنرهای تبلیغاتی و صفحات فرود پرداخت که این بخش توسط پویان وحیدی ارائه شد. در ادامه نیز مباحث بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی توسط رامین جابری و نیکی آقایی؛ آنالیز و تحلیل میزان اثرگذاری کمپین ها توسط فرید اسدی و تست کاربردی پذیری طراحی توسط ندا گلشن و غزل شیشوانی تشریح شدند.

بخش پایانی این برنامه نیز به موضوع اصول طراحی کمپین های اینترنتی اختصاص داشت که این بخش توسط محمد عربگری و نیما مبارکی ارائه شد که در طی سخنان خود به جمع بندی مباحث ارائه شده و روش های به کارگیری آنها در طی یک برنامه جامع پرداختند.

کنفرانس یک روزه بازاریابی دیجیتال (DMC2015)، از ساعت 9 صبح و با صرف صبحانه گروهی شرکت کنندگان آغاز و در ساعت 18 خاتمه یافت و علاقه‌مندان برای دانلود اسلایدهای ارائه شده در آن می توانند به سایت http://www.slideshare.net/Anetwork  مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای‌نتورک ( Anetwork )

Anetwork یک فراهم کننده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است که در سال 89 و براساس نیاز جامعه به تبلیغات در فضای مجازی سرویسی جدید را ایجاد کرد تا آگهی دهندگان بتوانند تبلیغات در فضای مجازی را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://www.slideshare.net/Anetwork
دانلود فایل های کنفرانس
رویدادمرتبط:

| برگزاری کنفرانس بازاریابی دیجیتال