اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139401164700348

کشور عمان بازاری بزرگ و فراموش شده برای تجار ایرانی

کد: 139401164700348

https://goo.gl/avgyLE

، تهران , (اخبار رسمی): بازارهای کشور عمان نیازمند محصولاتی همچون ماشین الات و تجهیزات حمل و نقل، مواد غذایی و احشام زنده است که با غفلت تجار ایرانی بیشتر از آمریکا، آلمان و ژاپن تامین می‌شود.

کشور عمان بازاری بزرگ و فراموش شده برای تجار ایرانی

با توجه به تبادلات سیاسی، تجاری، فرهنگی و اجتماعی ایران و عمان، زمینه‎های بسیاری برای ایرانیان علاقه‏ مند به سرمایه گذاری در حال حاضر در کشور عمان فراهم شده است

به گزارش روابط عمومی دفتر تهران شرکت اوکی، این شرکت که دفتر مرکزی آن در کشور عمان است با هدف تحکیم و توسعه روابط تجاری بین شرکت های ایرانی و عمانی و استقرار و استمرار روابط حسنه و صمیمانه بین بازرگانان و صاحبان صنایع با حفظ و صیانت شئون بازرگانی  و بالاخص همیاری با شرکت های صادر کننده کشور جمهوری اسلامی ایران به امر مشاوره های بازاریابی و ثبت شرکت  و امور تبلیغاتی در کشور عمان پرداخته است.

از آن جایی که تبادلات سیاسی، تجاری، فرهنگی و اجتماعی ایران و عمان از موقعیت منحصر بفردی برخوردار است، زمینه‎های بسیاری برای ایرانیان علاقه‏ مند به سرمایه گذاری در حال حاضر در کشور عمان فراهم شده است. 

بیتا بیضایی مدیر بازاریابی بخش ایران شرکت اوکی با بیان اینکه عمان بیشترین حجم واردات خود را که شامل ماشین الات و تجهیزات حمل و نقل، مواد غذایی و احشام زنده است، از کشورهای آمریکا، آلمان،ژاپن وارد می کند، اظهار داشت: این مهم بیانگر غفلت سرمایه داران و تولیدگران ایرانی از این بازار مهم و پر رونق در نزدیک ترین فاصله نسبت به مرز‌های کشور است.

بیضایی ادامه داد: در حال حاضر شرکت اوکی در زمینه خدمات  و تبلیغات رسانه ای به  تجار و صاحبان صنایع، تبلیغات در تلوزیون های شهری، درج آگهی های محصولات و خدمات آنها در کتاب راهنمای منطقه 2015، مشاوره های بازاریابی و همچنین امور ثبت شرکت و دریافت ویزای سرمایه گذاری در کشور عمان فعال است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت اوکی

شرکت اوکی با شماره ثبت 1059643 در سلطنت عمان با هدف تحکیم و توسعه روابط تجاری بین شرکت های ایرانی و عمانی و استقرار و استمرار روابط حسنه و صمیمانه بین بازرگانان و صاحبان صنایع تاسیس شده است.نماینده حقیقی این شرکت رسما در ایران آغاز بهکار کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار