اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394050446240415

بازاریابی محتوا قلب تپنده کسب و کارهای پیشرو

کد: 1394050446240415

https://goo.gl/LZX8Ej

، تهران , (اخبار رسمی): تبلیغات سنتی و بازاریابی مرسوم اثرگذاری خود را بر مشتریان بالقوه از دست داده است. امروز شرکت های کوچک و بزرگ با چالش اثرگذاری بر مخاطب مواجه شده اند. چالشی که اثر خود را مستقیما بر روی سود و زیان آنها می گذارد.

دوره آموزشی بازاریابی محتوا - شرکت کارما

شرکت کارمـــا با هدف شناساندن مزیت های بازاریابی محتوا و راهکارهای پیاده سازی آن در کسب و کارهای ایرانی، اقدام به برگزاری دوره مبانی بازاریابی محتوا کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارمـــا، دوره مبانی بازاریابی محتوا با هدف شناساندن مزیت های بازاریابی محتوا و راهکارهای پیاده سازی آن در کسب و کارهای ایرانی، از روز چهارشنبه 21 مردادماه به مدت 16 ساعت در دو روز متوالی برگزار می‌شود. پس از طی این دوره گواهی حضور به دانش پژوهان اعطا خواهد شد.

برای هر فردی پیش آمده که زمان پخش آگهی‌های تبلیغاتی، کانال تلویزیون را عوض کرده، بی تفاوت از کنار تبلیغات روزنامه رد شده و چشمان خود را از میان انبوه بنرهای اینترنتی به سمت اندک اطلاعاتی که برایش جذاب بوده هدایت کرده باشد.

حقیقت این است که تبلیغات سنتی و بازاریابی مرسوم اثرگذاری خود را بر مشتریان بالقوه از دست داده است. امروز شرکت های کوچک و بزرگ با چالش اثرگذاری بر مخاطب مواجه شده اند. چالشی که اثر خود را مستقیما بر روی سود و زیان آنها می گذارد.

اینجاست که بازاریابی محتوا (Content Marketing) وارد صحنه می شود و توجه کسب کارها را به خود جلب می کند. شاید ترکیب بازاریابی محتوا به چشم و گوش خیلی‌ها ناآشنا باشد. عمر این شاخه بازاریابی در دنیا کمتر از ده سال است. اما جالب است که در همین مدت کم به سرعت خودش را در دل کسب و کارهای کوچک و  بزرگ دنیا جا کرده؛ اگرچه هنوز کمتر کسب و کار ایرانی وجود دارد که این موتور قدرتمند را درون خود روشن کرده باشد.

بازاریابی محتوا رفته رفته قلب فعالیت های بازاریابی کسب و کارهای پیشرو شده است. به طوری که ست گادین(Seth Godin) نظریه پرداز و متفکر حوزه بازاریابی، بازاریابی محتوا را تنها چیزی می داند که از بازاریابی مانده است.

لذا شرکت کارمـــا در دوره مبانی بازاریابی محتوا، پایه های اساسی بازاریابی محتوا و نحوه بکارگیری آن در سازمان و کسب و کار تشریح می‌کند.

در طول این دوره مفاهیم اساسی بازاریابی محتوا به بحث گذاشته می شود. این مفاهیم عبارت اند از:

  • چیستی و چرایی بازاریابی محتوا
  • توسعه مدل کسب و کار(Business Model) بر مبنای بازاریابی محتوا
  • تحلیل چرخه زندگی مشتریان و پرسونای مخاطب(Audience Persona)
  • مبانی داستانگویی(StoryTelling) در بازاریابی محتوا
  • مدیریت موثر فرآیند تولید، توزیع و اندازه گیری محتوا
  • پیاده سازی استراتژی محتوا در قالب تقویم سردبیری(Editorial Calendar)

این دوره به شرکت کنندگان دیدی تازه نسبت به مفهوم بازاریابی برای مخاطبان امروز می بخشد و می آموزد چگونه داستان کسب و کار خود را برای مخاطبانشان بگویند تا با مجموعه و محصولش درگیر شوند. پس از این دوره می توانند با امکانات موجود خود یک استراتژی موثر را برای بازاریابی کسب و کار و سازمان خود تدوین کنند و با اجرا کردن آن یک مزیت رقابتی قوی را برای خود ایجاد کنند.

در صورتی که مایل به شرکت در این دوره هستید، برای ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 88798255  تماس بگیرید یا به وب سایت www.karma-co.com مراجعه کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کارما

ما در کارما فقط ارائه دهنده خدمات به دیگران نیستیم. پیش از همه ، ما خود بازاریابی محتوا را به کار بستیم. تعهد اخلاقی ما از ابتدا بر این پایه استوار شد که چیزی را نگوییم و خدماتی را ارائه ندهیم که خود به آن اعتقادی نداریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://www.karma-co.com
وبسایت شرکت کارما
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | علم و آموزش