اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394060947170153

مجله موفقیت، هجدهمین سالگرد انتشار خود را جشن می‌گیرد

کد: 1394060947170153

https://goo.gl/j4F3Yi

، تهران , (اخبار رسمی): جشن هجدهمین سالگرد انتشار مجله موفقیت به مدیرمسئولی احمد حلت، شانزدهم مهرماه در محل تالار خلیج‌فارس پژوهشگاه نیرو تهران با اجرای احسان کرمی و حضور مسئولان کشوری و شخصیت‌های برتر سینما، موسیقی و ورزش برگزار می‌شود.

جشن هجدهمین سالگرد مجله موفقیت

مجله موفقیت بعد از حدود دو دهه حضور فعال و مؤثر در جامعه مطبوعاتی ایران و با مخاطبان بی‌شمار در حوزه‌های اجتماعی، روانشناسی، سبک زندگی و سلامت هم‌اکنون به عنوان برند فرهنگی صاحب سبک در میان کشورهای پارسی‌زبان شناخته می‌شود

به گزارش روابط عمومی موسسه موفقیت، رضا منصورنیا، مدیر روابط عمومی این موسسه درباره برنامه هجدهمین سالگرد مجله موفقیت گفت: «مجله موفقیت بعد از حدود دو دهه حضور فعال و مؤثر در جامعه مطبوعاتی ایران و با مخاطبان بی‌شمار در حوزه‌های اجتماعی، روانشناسی، سبک زندگی و سلامت هم‌اکنون به عنوان برند فرهنگی صاحب سبک در میان کشورهای پارسی‌زبان شناخته می‌شود و امروز صدای این رسانه امیدبخش توسط بسیاری از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های بین‌المللی همچون نیویورک تایمز، رسانه‌های ملی سوئد، سوئیس و هلند شنیده شده و به بحث و تولید خبر و برنامه در این باره پرداخته شده است».

وی با اشاره به چارچوب اجرایی جشن موفقیت گفت: «در این رویداد 4ساعته، احمد حلت در نخستین بخش با عنوان «راه‌های زیستن و بهتر زیستن در اکنون جاودانه» به بیان مطالب آموزشی و انگیزشی می‌پردازد. همچنین تدابیری اندیشیده شده تا با حضور صاحبان سخن، لحظاتی را سرشار از کلام ناب برای حاضران مهیا کنیم و در ادامه هنرمندان طراز اول کمدی ایران بخشی را در قالب نمایش صحنه با موضوع سبک زندگی به مخاطبان ارائه خواهند کرد و در نهایت یکی از پرآوازه‌ترین گروه‌های موسیقی ایرانی در جهان به اجرای زنده خواهند پرداخت».

منصورنیا در ارتباط با سایر عناوین این برنامه گفت: «به سیاق سال‌های گذشته، از چند شخصیت برجسته مولف در حوزه‌های علمی - آموزشی، فرهنگی، هنری و کارآفرینی که مسیر جدیدی را فراروی زندگی انسان‌ها گشوده‌اند با اهدای تندیس و لوح یادبود، تقدیر به عمل خواهد آمد».

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با روابط عمومی موسسه موفقیت به شماره 22861807 تماس گرفته و یا با ایمیل [email protected] ارتباط برقرار کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله موفقیت

مجله موفقیت در شهریور 1376 با شماره مجوز انتشار 124/9378 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف اشاعه فرهنگ مثبت نگریدر سراسر جهان متولد شد و در صدد است بستر فرهنگی لازم را برای ارتقاء سطح کیفی و کمی بهداشت روانی جامعه فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| جشن هجدهمین سالگرد انتشار مجله موفقیت