اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394063147850457

مادران در خدمت مادران؛ آسودگی خیال برای تامین نیازمندیهای کودکان

کد: 1394063147850457

http://j.mp/1NUg4MY

، تهران , (اخبار رسمی): خروج از منزل به منظور خرید برای نوزاد و کودک نوپا کار ساده‌ای نیست. «کودکو» که یک فروشگاه اینترنتی اسباب‌بازی و لوازم سیسمونی است، سعی کرده فعالیت‌هایی فراتر از یک فروشگاه داشته باشد و به مرکزی برای رفع نیازهای مادران تبدیل شود. از آنجا که موسسان کودکو خود مادر هستند، همین مساله باعث می‌شود آنها از دغدغه‌های مادران به‌خوبی آگاه باشند.

کودکو فراتر از یک فروشگاه اینترنتی است، یک راه حل است.

ما خود را در دنیای چالش‌برانگیز و احساسی مادر بودن و نه مشتری بودن، همراه آنها می‌دانیم و تمامی تلاش ما این است که از طریق راه‌های مختلف با آنها تعامل داشته و در کنار آنها باشیم

در مورد نحوه فعالیت کودکو سوالات کوتاهی از لادن گلشنی، یکی از مدیران این فروشگاه اینترنتی پرسیده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

 

کودکو از دید خود شما چیست؟

کودکو یک پلتفرم آنلاین فروش اسباب‌بازی و سیسمونی برای خدمت‌رسانی به مادرانی است که فرزندشان کمتر از 5 سال سن دارند. هدف ابتدایی ما  ایجاد فروشگاهی بود که به مادران امکان بدهد به جای خروج از منزل برای خرید هر وسیله‌ای، از وقتشان بهتر استفاده کنند. مدیران کودکو خود مادر هستند و سختی‌های خارج شدن از خانه با کودک را به خوبی می‌دانند. مشکل بزرگ فروشگاه‌ها این است که تمامی مایحتاج را در یک مکان فراهم نمی‌کنند.

 

وجه تمایز کودکو با دیگر فروشگاه‌های مشابه چیست؟

هدف کودکو، ایجاد یک سیستم حمایتی برای مادران ایرانی است. ما نیازها، چالش‌ها و دغدغه‌های روزمره آنها را احساس کرده و خود هر روز با آنها زندگی می‌کنیم. این موضوع، ما را از دیگر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی متمایز می‌کند. ما نمی‌خواهیم تنها یک فروشگاه باشیم، بلکه می‌خواهیم یک راه‌حل باشیم. راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیاز به تحلیل و بررسی فراوان اطلاعاتی دارد  و کاری فراتر از ثبت چند محصول در سایت و امید به فروش آنها است. بنیانگذاران کودکو علاوه بر اینکه خود مادر هستند، تجربه کاری بین‌الملل و زمینه تحصیلی و کاری متفاوت و مکملی دارند که به آنها شناخت مناسبی از جنبه‌های مدیریتی و اداری می‌دهد.

 

مادر بودن چگونه به کسب‌وکار کودکو کمک می‌کند؟

همه ما می‌دانیم که چه محصولاتی برای رده‌های سنی مختلف لازم و مناسب هستند و چه اسباب‌بازی‌هایی در جشن‌های تولد پرطرفدارند. ما هر روز همراه با فرزندانمان کارتون تماشا می‌کنیم، برایشان کتاب می‌خوانیم، با ترس‌ها و چالش‌هایشان روبه‌رو می‌شویم و در واقع ما در دنیای آنها زندگی می‌کنیم. به همین دلیل، بازاریابی اقلام برای ما چالش نیست، بلکه نمونه‌ای از زندگی روزانه‌مان است.

 

چرا مادران دوست دارند از کودکو خرید کنند؟

مادران متوجه این تفاوت‌ها می‌شوند و ارزش محتواهای آموزشی را که برایشان فراهم می‌کنیم می‌دانند. ما خود را در دنیای چالش‌برانگیز و احساسی مادر بودن و نه مشتری بودن، همراه آنها می‌دانیم و تمامی تلاش ما این است که از طریق راه‌های مختلف با آنها تعامل داشته و در کنار آنها باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی کودکو

کودکو فروشگاهی اینترنتی است که به طور تخصصی در زمینه خرید سیسمونی و اسباب بازی کودک فعالیت می کند. بنیانگذاران کودکو خانم هایی هستند با تحصیلات متفاوت در زمینه های مهندسی، مدیریت مالی، مدیریت التکرونیکی و بازاریابی، ولی همگی آنها یک نکته ی مشترک دارند : مادر بودن

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار