اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394080448634567

ششم دی ماه برگزار می‌شود

دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران

کد: 1394080448634567

https://goo.gl/VUHZx5

، تهران , (اخبار رسمی): دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، ششم دی‌ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی المپیک برگزار می‌شود

دوازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی

کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی که با حضور اساتید و چهره‌های برتر روابط عمومی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل می‌شود، به بحث و تبادل نظر و نمایش چالش‌ها، موفقیت‌ها و مقابله با برخی مسائل موجود و در حال ظهور پیش روی صنعت روابط عمومی می‌پردازد

به گزارش شبکه روابط عمومی(شارا)، دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با بیان این مطلب افزود: این کنفرانس به منظور درک فرآیندهای مربوط به روابط عمومی و آینده‌پژوهی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، اعتمادسازی، شفاف‌سازی و مدیریت بحران برگزار می‌شود.

مهدی باقریان تصریح کرد: در این کنفــرانس، شــاغلان و مشـــاوران روابط عمـومی گردهم می‌آیند تا با یادگیری اسـتراتژی‌های مختلف ارتباطی، راهبردهای جدیـدی را برای پیـشــبرد فعالیــت‌های حرفه‌ای و سازمانی با رویکرد آینده‌پژوهی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی کسب کنند.

وی گفت: این کنفرانس که با حضور اساتید و چهره‌های برتر روابط عمومی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل می‌شود، به بحث و تبادل نظر و نمایش چالش‌ها، موفقیت‌ها و مقابله با برخی از مسائل موجود و در حال ظهور پیش روی صنعت روابط عمومی می‌پردازد.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران همچنین با دعوت از مدیران و کارشناسان روابط عمومی به منظور شرکت در دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران گفت: دبیرخانه کنفرانس تسهیلات ویژه‌ای را به منظور حضور گسترده مدیران و کارشناسان روابط عمومی استان‌ها در نظر گرفته است.

شایان ذکر است که کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران از سال 1383 توسط موسسه کارگزار روابط عمومی (KPRI) برای شاغلان روابط عمومی ایران طراحی شده است که به آخرین مباحث حوزه صنعت روابط عمومی می‌پردازد. این کنفرانس همه‌ساله با همکاری مستقیم تعدادی از دانشگاه‌های معتبر ارتباطات و روابط عمومی، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شارا

با گسترش فعالیت‌های حوزه روابط عمومی در ارگان‌های دولتی و بخش خصوصی در سال‌های اخیر، روزانه حجم فراوانی از اطلاعات تولید می‌شد و وجود شبکه‌ای که بتواند اطلاع‌رسانی به موقع و منصفانه‌ای را در این حجم انجام دهد وجود نداشت. شبکه روابط عمومی (شارا)، با هدف اطلاع‌رسانی به موقع و منصفانه به جامعه روابط عمومی راه‌اندازی شد. در واقع، «شارا» ضمن انعکاس کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به روابط عمومی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، تلاش خواهد کرد تا از یکسویه شدن در این زمینه جداً بپرهیزد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران