اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394081048880420

مدیریت هزینه‌های چاپ

سه راه‌حل چاپی سامسونگ برای کاهش هزینه‌های IT

کد: 1394081048880420

https://goo.gl/WtGKYx

، تهران , (اخبار رسمی): فناوری‌های جدید و نوآورانه، امروزه به کمک مدیران صنایع بزرگ و کوچک آمده‌اند تا این مدیران در هزینه‌های سازمان خود صرفه‌جویی کنند. برای مدیرانی که همواره به دنبال راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه هستند، سامسونگ پاسخگوی نیاز و دغدغه آنهاست. راه‌حل‌های تجاری سامسونگ، به بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و کوچک نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از راه‌حل‌های چاپ، نیاز خود را برطرف و در هزینه‌های سازمان نیز صرفه‌جویی کنند.

راه‌حل‌های چاپ سامسونگ به کاربران امکان دسترسی‌ به مجموعه گسترده‌ای از راهکارها را می‌دهد که در آن علاوه بر ساده‌سازی و مؤثرسازی فرآیندهای تجاری، به سازمان‌ها امکان صرفه‌جویی در هزینه‌ها را نیز فراهم می‌کند

یکی‌ از ویژگی‌های اصلی‌ راه‌حل‌های چاپ سامسونگ، امکان نظارت در هزینه‌های چاپ است. این هزینه‌ها که به صورت تصاعدی افزایش می‌یابند، عمدتاً نادیده گرفته می‌شوند. از این طریق مدیران IT می‌توانند بر استفاده کارمندان از دستگاه‌های چاپ، هزینه‌های مصرفی مانند کاغذ و تونر کنترل و نظارت داشته باشند و برای بودجه سازمان خود به شکلی مناسب برنامه‌ریزی کنند.

 

 حفظ امنیت اسناد چاپی  

یکی‌ از نگرانی‌ها در ارتباط با روند رو‌به‌رشد استفاده از موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ، حفظ امنیت و خطر انتشار اطلاعات آنها در محیط کار است. به این منظور، سامسونگ این معضل را با استفاده از فناوری شناسایی امن بر پایه NFC به حداقل رسانده است. نصب فناوری NFC روی چاپگرهای چندکاره امکان استفاده از شناسایی کاربر را برای چاپ مدارک فراهم می‌کند و از این طریق، امکان سرقت بالقوه از مدارک کاهش می‌یابد. 

 

وقتی کالج کینگز لندن مجهز به چاپگرهای سامسونگ شد

چندی پیش، کالج کینگز لندن به یک سیستم مکانیزه و یکپارچه برای ارائه خدمات به 30هزار دانشجو و استاد نیاز داشت. همچنین این دانشگاه، متقاضی مجموعه‌ای از دستگاه‌های فتوکپی بود که بتواند با نرم‌افزار مدیریت اسناد (PaperCut)، امکان کارکردهایی همچون نظارت بیشتر و استفاده از کارت‌های شخصی‌سازی شده را نیز فراهم سازد. پیشنهاد سامسونگ به این دانشگاه، مجموعه‌ای از چاپگر‌های مجهز به XOA بود. نرم‌افزار XOA این امکان را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد که متناسب با نیاز خود از مجموعه نرم‌افزارهای منحصربه‌فرد سامسونگ برای مدیریت چاپ و اسناد استفاده کنند. 

راه‌حل‌های چاپ سامسونگ به کاربران امکان دسترسی‌ به مجموعه گسترده‌ای از راهکارها را می‌دهد که در آن علاوه بر ساده‌سازی و مؤثرسازی فرآیندهای تجاری، به سازمان‌ها امکان صرفه‌جویی در هزینه‌ها را نیز فراهم می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامسونگ

Samsung Electronics Co., Ltd. در عرصه فناوری همواره پیشرو بوده و فرصت‌های جدیدی را برای مردم در سراسر دنیا ایجاد کرده است. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، تحول و دگرگونی در دنیای تلویزیون، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کامپیوتر، دوربین‌، وسایل الکترونیکی خانگی، چاپگر، سیستم‌های LTE، تجهیزات پزشکی، نیم رسانا‌ها و سیستمهای LED است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]