اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394081148970420

شست‌و‌شوی پاکیزه و بهداشتی، بدون زحمت اضافی

ماشین لباسشویی جدید سامسونگ، به اصلاح عادت‌های قدیمی کمک می‌کند

کد: 1394081148970420

https://goo.gl/fpsJvY

، تهران , (اخبار رسمی): از گذشته‌های دور تا به امروز که تکنولوژی بر تمامی ابعاد زندگی‌ افراد تأثیر گذاشته است، شستن لباس‌ها با دست، انگار هنوز هم بخشی از عادات روزمره زندگی همه ما شده است. هنوز هم بیشتر افراد لباس‌هایشان را قبل از ریختن داخل ماشین لباسشویی، روی سینک با دست می‌شویند و قسمت‌های آلوده‌ای مانند لکه‌های خون، لکه لباس کودکان و ... را پاک و یا آن را لکه‌گیری می‌کنند. متخصصان اما معتقدند که دوره شست‌وشوی اولیه لباس‌ها در سینک و با دست، به سر آمده است و باید کنار گذاشته شود.

شست‌و‌شوی پاکیزه و بهداشتی، بدون زحمت اضافی

ماشین لباسشویی مدل Activ Dualwash با ارائه امکان شست‌ وشوی اولیه در سینک ماشین، زحمت افراد را به میزان چشمگیری کم می‌کند

تحقیقات انجام‌شده توسط بنیاد بین‌المللی بهداشت (NSF) که سازمانی جهانی در ارتباط با سلامت و امنیت است، نشان می‌دهند که سینک‌ها محلی مناسب برای تجمع جرم‌ها و آلودگی‌ها هستند، چراکه محیط مرطوب داخل سینک، منشأ تکثیر انواع باکتری‌ها است. به این ترتیب، در اثر تماس لباس‌ها با سینک، لباس‌ها نه‌تنها تمیز نمی‌شوند، بلکه حتی به آلودگی آنها افزوده می‌شود.

شرکت سامسونگ الکترونیکس، به‌عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه محصولات نوآورانه، اخیراً به راه‌حلی میانه در این‌باره دست یافته است که نه منجر به ترک عادت قدیمی شود و نه در آن از آلودگی خبری باشد. این شرکت مدل جدید ماشین لباسشویی Activ Dualwash را معرفی کرده که یک سینک در آن تعبیه شده است. این سینک، مجهز به صفحه شست‌وشو و همچنین یک منبع پمپاژ آب است که باعث می‌شود تمامی پروسه شست‌وشو، از جمله شست‌وشوی اولیه، به صورت یکجا انجام شود. مهندسان سامسونگ، این سینک را با سطحی موج‌دار طراحی کرده‌اند تا فرآیند ساییدن لکه‌ها از روی لباس راحت‌تر انجام شود.

سامسونگ که فراهم کردن سبک زندگی راحت را یکی از اهداف تولید محصولات نوآورانه خود قرار داده، با طراحی ماشین لباسشویی Activ Dualwash در دو مدل 11 و 13 کیلویی دردسر انتقال لباس‌های پیش‌شسته شده را از جایی به جای دیگر از بین برده است. این لباسشویی با ارائه امکان شست‌وشوی اولیه در سینک ماشین، زحمت افراد را به میزان چشمگیری کم می‌کند. سینک تعبیه‌شده داخل ماشین، به‌عنوان فضایی مجزا برای شستن راحت‌تر لکه‌های سخت عمل می‌کند. علاوه بر این، الیاف لطیفی مانند ابریشم و برخی پارچه‌های نازک که باید با دست شسته شوند نیز در این سینک شسته می‌شوند. پس از لکه‌گیری یا شست‌وشوی اولیه، لباس‌ها و آب مورد استفاده در شست‌وشو به آسانی به داخل ماشین منتقل می‌شوند و درنتیجه مصرف آب کاهش‌پیدا کرده و از ریختن لباس‌ها به بیرون نیز جلوگیری می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامسونگ

Samsung Electronics Co., Ltd. در عرصه فناوری همواره پیشرو بوده و فرصت‌های جدیدی را برای مردم در سراسر دنیا ایجاد کرده است. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، تحول و دگرگونی در دنیای تلویزیون، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کامپیوتر، دوربین‌، وسایل الکترونیکی خانگی، چاپگر، سیستم‌های LTE، تجهیزات پزشکی، نیم رسانا‌ها و سیستمهای LED است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]