کد: 1394091950324850

افتتاح فروشگاه آنلاین ESET در ایران

کد: 1394091950324850

http://j.mp/1OptflQ

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت ایده ارتباط تراشه به منظور جلوگیری از عرضه نرم‌افزار تقلبی ضدویروس شرکت ESET، اقدام به اخذ نمایندگی این شرکت در ایران کرده است تا کاربران ایرانی با امنیت کامل از امکانات ویژه این نرم‌افزار بهره ببرند.

فروشگاه آنلاین ESET در ایران

در سال‌های گذشته شاهد عرضه محصولات تقلبی ضدویروس شرکت  ESET (یا همان NOD32) در ایران بودیم که این مساله باعث نارضایتی بسیاری از کاربران ایرانی از این ضدویروس پرقدرت و محبوب شد. به همین منظور شرکت ایده ارتباط تراشه به منظور حل این مساله و مشکلات پیش‌آمده برای کابران ایرانی، اقدام به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت ESET در ایران کرد.

شرکت تراشه جهت دسترسی آسان کاربران ایرانی به محصولات اورجینال، وب‌سایتی را برای خرید لایسنس‌های اورجینال محصولات ESET در نظر گرفته است، به این صورت که پس از تکمیل فرآیند خرید از این وب‌سایت، لایسنس محصول مستقیما از طرف شرکت ESET به پست الکترونیکی کاربر ارسال می‌شود و شرکت تراشه یک سال پشتیبانی رایگان به کاربران خود ارائه می‌دهد.

 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

ایده ارتباط تراشه

نمایندگی رسمی شرکت ESET و Kaspersky در ایران، طراحی انواع سایت‌های داینامیک، طراحی نرم‌افزارهای CRM و اتوماسیون‌های اداری

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.