اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394100951300457

جذابیت و توجه به جزئیات، اصلی مهم در خرید اینترنتی محصولات کودکان

کد: 1394100951300457

http://j.mp/22RqCnk

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها سایت‌های زیادی در حوزه خرید و فروش برای کودکان فعال هستند؛ سایت‌هایی که در تلاش هستند با رقابت سالم گوی رقابت را از یکدیگر بربایند و برنده میدان باشند. این رقابت می‌تواند از تغییر و تحول در سایت و امکان دسترسی بهتر به خدمات برای مشتریان باشد.

لوگو جدید شرکت کودکو

ظاهر ساده و کاربری آسان این نسخه، جست‌وجو در سایت و مشاهده محصولات را بسیار خوشایندتر کرده است. به همین منظور امکانی فراهم شده است که کاربران تلفن همراه می‌توانند برای دریافت مشاوره و خرید،‌ با کلیک بر روی آیکون تلفن، مستقیما با فروشگاه کودکو تماس بگیرند.

خرید هدیه مناسب برای کودک برطبق مهارت ها و نیازهای او آسان نیست. کودکو به تخصصی بودن کار در این حوزه آگاه است و این مهم را از طراحی وبسایت تا خدمات پس از فروش در نظر دارد. 

لادن گلشنی، مدیر بازاریابی شرکت کودکو، درباره اهداف این مجموعه به عنوان یکی از وبسایت های تخصصی در حوزه خرید و فروش اینترنتی محصولات برای کودکان گفت: «در راستای اهمیت به مشتری و آسانتر کردن خرید اینترنتی برای مادران، اقدام به ایجاد تغییرات و بهبود در وب‌سایت خود نموده ایم و بخش‌های جدیدی از جمله پیشنهاد هدایای تولد و پکیج‌های سیسمونی که با پشتیبانی تیم مشاوران سیسمونی کودکو تکمیل شده است نیز به سایت اضافه شده‌اند.»

وی با بیان اینکه شرکت کودکو با آگاهی از مشغله مادران و نیاز های آنها، به جزئیات نیز بیشتر توجه کرده است، افزود: «از انتخاب محصول، پروسه سفارش و جست‌وجو در سایت گرفته تا مرحله نهایی خرید را برای مادران آسانتر و کار بردی‌تر کرده ایم تا تجربه خرید اینترنتی آنها را دلپذیر تر کنیم.»

به گفته مدیر بازاریابی این شرکت، « به دلیل جایگاه ویژه تلفن همراه و از آنجایی که بسیاری از مشتریان از این طریق از وب‌سایت بازدید می‌کنند، کودکو نسخه تلفن همراه سایت خود را نیز پیشرفت داده‌است به همین منظور امکانی فراهم شده است که کاربران تلفن همراه می‌توانند برای دریافت مشاوره و خرید،‌ با کلیک بر روی آیکون تلفن، مستقیما با کودکو تماس بگیرند. همچنین بعد از تغییرات قابل‌توجه روی وب‌سایت، ورژن موبایل،‌ تلگرام و آپارات و لوگوی کودکو را هم به‌روز کرده‌ایم تا بیشتر نشان‌دهنده عشق و علاقه ما به کودک و دنیای کودک باشد.»

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت کودکو به آدرس www.koodakoo.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی کودکو

کودکو فروشگاهی اینترنتی است که به طور تخصصی در زمینه خرید سیسمونی و اسباب بازی کودک فعالیت می کند. بنیانگذاران کودکو خانم هایی هستند با تحصیلات متفاوت در زمینه های مهندسی، مدیریت مالی، مدیریت التکرونیکی و بازاریابی، ولی همگی آنها یک نکته ی مشترک دارند : مادر بودن

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس