اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394110952374996

سمینار یک‌روزه «بازاریابی و فروش در صنعت لوازم خانه و آشپزخانه» برگزار می‌شود

کد: 1394110952374996

http://j.mp/1Kh94ut

، تهران , (اخبار رسمی): اتحادیه لوازم خانگی برای ارتقای سطح کیفی و کمی فروش و بازاریابی در دوره پساتحریم اقدام به برگزاری سمینار یک‌روزه تخصصی کرده است. حمید محمدی‌پور و امیرسهیل سهرابی سخنرانان این سمینار هستند.

سمینار بازاریابی و فروش در صنعت لوازم خانه و آشپزخانه با هدف افزایش آگاهی متولیان و دست‌اندرکاران حوزه صنعت لوازم خانه و آشپزخانه برگزار می‌شود.

محورهای مورد بحث و بررسی در این سمینار  موضوعاتی چون تکنیک‌های بازاریابی چریکی و تبلیغات خلاق در بازار ایران، نقش شبکه‌های اجتماعی در بازاریابی و فروش و وفادارسازی مشتریان، فرصت‌سازی در فضای کسب‌وکار پساتحریم، نقش خدمات پس از فروش و مدیریت زنجیره تامین در بازاریابی و فروش است.

این سمینار تلاش می‌کند تا فعالان حوزه لوازم خانگی بتوانند با توجه به شرایط جدید در دوره پساتحریم بهترین عملکرد را در حوزه بازاریابی و فروش خود داشته باشند.

سمینار یک‌روزه بازاریابی و فروش در صنعت لوازم خانه و آشپزخانه در دوره پساتحریم در تاریخ 17 بهمن از ساعت 15 تا 18برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 02177613597- 02177614073 تماس گرفته یا به آدرس www.elfat.ir  مراجعه  کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتحادیه لوازم خانگی و آشپزخانه تهران

اتحادیه لوازم خانگی شامل رسته‌های تولیدی، توزیعی، واردات و صادرات لوازم آشپزخانه است. این اتحادیه از جمله اتحادیه‌های گسترده در کشور به شمار می‌رود. با توجه به پتانسیل بالای موجود در صنف و تعداد بیش از هجده پاساژ بزرگ صرفاً در منطقه تجاری شوش و تعداد تقریبی برابری در سایر نقاط تهران، اتحادیه تصمیم به ارائه خدمات گسترده‌ای به اعضای خود کرده است؛ از جمله این خدمات می‌توان به پورتال جامع تعاملی، باشگاه مشتریان، راه‌اندازی خدمات بانکی خاص، خدمات سفر، تسهیلات خرید و ... اشاره کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| سمینار یک روزه بازاریابی و فروش در صنعت لوازم خانه و آشپزخانه در دوره پسا تحریم