اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394112452905037

ضرورت توجه به نظم در محل کار

کد: 1394112452905037

http://j.mp/1WPWe82

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه استفاده از «توشه نگهدار» در کنار میز هر کارمندی -از آموزگاران گرفته تا مراکز اداری- ضروری است. اهمیت استفاده از این وسیله به اندازه‌ای است که می‌توان گفت این اقدام در محل کار به حفظ نظم و ایجاد هارمونی در دفتر کار و همچنین امنیت وسایل کمک می‌کند. بر اساس نظرسنجی انجام‌گرفته در سایت تمیزگستراندیشان در خصوص ضرورت استفاده از توشه نگهدار، 87 درصد بازدیدکنندگان این سایت استفاده از این وسیله را بسیار ضروری دانسته‌اند.

یک مدل از توشه نگهدار که در رختکن حمام،دستشویی و توالت نصب می‌شود

به گزارش روابط عمومی تمیزگستراندیشان، این روزها کارمندان نیازمند استفاده از توشه‌نگهدار برای نگهداری از وسایل خود در محل کار هستند. این توشه‌ها در مدل‌ها و طرح‌های مختلف و بر اساس نیاز کارمندان طراحی شده است. البته باید گفت که استفاده از توشه نگهدار صرفا در محیط کار نبوده و در مکان‌های عمومی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باید گفت استفاده از مکان‌های عمومی مانند سرویس‌های بهداشتی اداره‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و... مسائلی را نیز با خود به همراه دارد. شاید هنگام استفاده از این مکان‌ها این مسأله پیش بیاید که افراد ساک و وسایل همراه خود را کجا نگهداری کنند. چند سالی است که به منظور حفظ بهداشت و امنیت وسایل همراه استفاده‌کنندگان از توالت‌های عمومی، محصولی به نام «توشه‌نگهدار» در مدل‌های مختلف ساخته شده است که وجود این جالباسی و رخت‌آویز در حل مشکل و رفع نگرانی فوق بسیار موثر بوده است .

در مواقعی که افراد از سرویس‌های بهداشتی عمومی استفاده می‌کنند نیاز به سبدی دارند تا وسایل خود را در آن نگه دارند، چراکه در غیر این‌صورت مجبور هستند وسایل خود را روی زمین بگذارند که البته این کار وسایل را آلوده می‌کند. از سوی دیگر می‌توان آنها را بالای سیفون گذاشت که آن هم احتمال سقوط وسایل را به همراه دارد، به همین دلیل نیاز است که از توشه نگهدار استفاده شود؛ کالایی که داخل سرویس‌ها نصب می‌شود و افراد با استفاده از آن می‌توانند وسایل خود را نگهداری کنند.

استفاده از این توشه نه‌تنها در نگهداری از وسایل کمک می‌کند، بلکه برای حفظ بهداشت و همچنین ایمنی افراد هنگام مراجعه به سرویس‌های عمومی نیز ضروری است. در حال حاضر نیز از انواع متنوع توشه نگهدار در بسیاری از دانشگاه‌ها، ادارات، پایانه‌های مسافربری، مساجد، منازل و اماکن مقدسه در سراسر کشور استفاده می‌شود. البته شرکت تولیدکننده این وسیله در حال حاضر پیگیر مراحل قانونی دریافت استاندارد برای آن است.

از سوی دیگر، مدل‌های متنوع توشه نگهدار در 3 مدل ویژه سرویس‌های بهداشتی به نام‌های مدل آسیـــا، مدل کیمیــا و مدل آریــا و یک مدل ویژه دفاتر اداری به نام مدل کسرا به بازار عرضه شده است. در ادامه توضیحاتی درباره این 3 مدل ارائه شده است:

توشه نگهدار مدل آریا قابلیت قرار گرفتن کیف و ساک را داشته و آویز کت، چادر ،کاپشن و … نیز در زیر آن قرار دارد. از این محصول بیشتر در دستشویی‌ها یا رختکن حمام استفاده می‌شود.

توشه‌نگهدار مدل کیمیا رخت‌آویزی برای نگهداری وسایل مراجعان به سرویس‌های بهداشتی مراکز عمومی است و در توالت مراکز اداری و آموزشی کاربرد بیشتری دارد. 

توشه‌نگهدار مدل آسیا نیز بیشتر در وضوخانه‌ها، سرویس بهداشتی و از سایز کوچک آن در داخل توالت استفاده می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 66023323 تماس گرفته یا به آدرس www.tamizgostar.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تمیز گستر اندیشان

شرکت تمیز گستر اندیشان با تولید محصولاتی مانند توشه نگهدار،‌ جالباسی فیروزه و شیر فشاری مواد شوینده و همکاری با کارخانجات و تولیدکنندگان معتبر، محصولات و تجهیزات با کیفیت بالا و مطلوب را در اختیار مراکز اداری و آموزشی قرار داده و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پشتیبان مراکز فوق تلاش می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | دکوراسیون و منزل