اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120153180438

شرکت‌های سرآمد حوزه دیجیتال معرفی شدند

کد: 1394120153180438

http://j.mp/1TxQ7XL

، تهران , (اخبار رسمی): اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی و نظرسنجی سرآمدی دیجیتال با مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، حمایت سازمان فناوری اطلاعات و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای مرتبط برگزار شد و در این مراسم، 100 شرکت سرآمد دیجیتال معرفی شدند و از شرکت‌های منتخب مردمی نیز با اعطای نشان سرآمدی دیجیتالی تقدیر به عمل آمد.

طبیعت زنده در زمره شرکت های سرآمد دیجیتال

در این کنفرانس که 27 بهمن‌ماه در برج میلاد تهران و با حضور مقامات کشوری، مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات برگزار شده بود، 100 شرکت سرآمد دیجیتال معرفی شدند و از شرکت‌های منتخب مردمی با اعطای نشان سرآمدی دیجیتالی تقدیر به عمل آمد؛ همچنین به شرکت طبیعت زنده نیز نشان سرآمدی دیجیتال اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی طبیعت زنده، این انتخاب با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت‌های سرآمد در حوزه دیجیتال و همچنین بر اساس نظرسنجی مردمی با 5معیار اصلی مانند وضعیت وب‌سایت شرکت، حضور و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی دیجیتالی، تولید و انتشار محتوای آنلاین و فروش و ارائه خدمات آنلاین بود.

هدف از برگزاری این مراسم تاکید و تمرکز بر توسعه استراتژی و هویت دیجیتال شرکت‌ها و افزایش دانش و آگاهی آنها در خصوص این امر مهم بود. همچنین این همایش با مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، حمایت سازمان فناوری اطلاعات و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای مرتبط برگزار شد.

قابل ذکر است که شروع نظرسنجی مردمی از 5 آذر تا 25 دی‌ماه بود و اعلام نتایج همزمان با برپایی کنفرانس در تاریخ 27 بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد صورت گرفت.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سینره

شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال 1376 با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد. شرکت طبیعت زنده محصولات خود را تحت نام تجاری "سینره" به بازار عرضه نمود و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر در سال 1388 موفق به کسب عنوان برند برتر شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]