اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120953840458

پشتیبانی از شبکه تلفن ثابت ایران در گیت وی VoIP شرکت سنگوما

کد: 1394120953840458

http://j.mp/1WRWBPn

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به استفاده وسیع مشتریان از گیت‌وی‌های آنالوگ (FXO) سنگوما (Sangoma) در برقراری ارتباطات VoIP و تعهد همیشگی سنگوما و ساعیان ارتباط به تسهیل فرآیند نصب و راه‌اندازی این تجهیزات، مشخصات شبکه تلفن ثابت ایران در تنظیمات پیش‌فرض Firmware های جدید این گیت‌وی‌ها در نظر گرفته شده است.

گیت وی VoIP شرکت سنگوما

تیم فنی شرکت ساعیان‌ارتباط به عنوان توزیع‌کننده منطقه خاورمیانه و تنها نماینده رسمی سنگوما در ایران در همکاری تنگاتنگ با سنگوما یک پروفایل جدید برای کشور ایران با نام اختصاری IR در لیست پروفایل‌های موجود در تنظیمات گیت‌وی‌ها ایجاد کرده‌اند که مشخصات تنها و دیگر تنظیمات در آن پیاده‌سازی شده و نیازی به انجام تنظیمات به‌صورت دستی به حداقل کاهش یافته است.

چنانچه گیت‌وی فرد دارای Firmware نسخه R8.8 S049 به بالا است، این تنظیمات را خواهد داشت، در غیر این‌صورت فرد برای بهره‌گیری از این امکانات می‌تواند نرم‌افزار گیت‌وی را از طریق لینک زیر به‌روزرسانی کند.

گفتنی است که این  Tonها با توجه به مقادیر پیش‌فرض اکثر مناطق مخابراتی ایران در نظر گرفته شده است و در صورت نیاز به تغییر این مقادیر همچنان این امکان از طریق Web GUI این دستگاه وجود دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات از نحوه انجام این مورد، از طریق لینک http://senatelecom.com به فایل وبینار گیت‌وی‌های Sangoma  دسترسی داشته باشند که به‌صورت مشروح مورد بررسی قرار گرفته است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ساعیان ارتباط

ساعیان ارتباط با چندین سال سابقه در طراحی و پیاده‌سازی سیستمهای مخابراتی بلادرنگ توانستند در مدت زمانی کوتاه محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین ارتباطی را به بازار عرضه نمایند. محصولات این شرکت بطور عمده در زمینه سوئیچینگ بوده و بـطـور خـاص متـمـرکـز بـر سـوئـیـچـهـای VoIP اسـت که با همـکـاری شـرکـت Sangoma technologies کشور کانادا طراحی و تولید شده‌اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]