اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395012954970005

امکان خرید و فروش رایگان خودرو در یک وب‌سایت ایرانی فراهم شد

کد: 1395012954970005

http://j.mp/1VzEIHS

، تهران , (اخبار رسمی): امکان خرید و فروش رایگان خودرو در وب‌سایت اختصاصی خودرو تحت عنوان «ایران‌پلاک» فراهم شد. این سایت با جمع‌آوری اطلاعات به‌روز در 5 بخش خرید، فروش، اطلاعات خودرو، قیمت خودرو و اخبار توانسته امکان دسترسی مناسب علاقه‌مندان به خودرو را ایجاد ‌کند.

امکان خرید و فروش رایگان خودرو در یک وب‌سایت ایرانی فراهم شد

این وب‌سایت شامل پنج تعرفه مختلف است که امکان ورود به بخش فروش را دارد، اما در این میان تعرفه بنفش ویژه نمایشگاه‌داران و نمایندگان خودرو است که براساس سیاست سازمانی در نظر داریم مدت زمان رایگان بودن آن را نسبت به تعرفه‌های دیگر افزایش دهیم

به گزارش روابط عمومی ایران پلاک، امروزه با توجه به اهمیت صنعت خودرو در ایران و البته تحولات گوناگونی که در این بخش صورت می‌گیرد، وجود سایت معتبری که بتوان اطمینان مشتری را برای دسترسی به اطلاعات کافی جلب کرد، بیش از پیش احساس می‌شود.

امید شاپوری، مدیرعامل وب‌سایت ایران‌پلاک دراین باره گفت: «سال‌هاست که صنعت خودرو علاوه بر حمایت‌های دولتی شاهد فراز و فرودهایی در بازار بوده است که گاهی قیمت‌ها سر به فلک می‌گذارند و گاهی رکود بر آن حاکم است. حال در این میان وجود مرجع معتبری که به درستی قیمت‌ها را در اختیار متقاضیان قرار دهد می‌تواند کمک بزرگی به این صنعت مهم در اقتصاد کشور باشد. در این راه، ایجاد سایتی که مورد نیاز و رضایت مردم باشد نیازمند مولفه‌هایی است که سعی کرده‌ایم تمام آنها را در ایران‌پلاک اجرا کنیم. به‌کارگیری فناوری روز دنیا و طراحی آسان در جهت کمک به اقتصاد خودروی کشور و مردم از جمله راه‌هایی است که در پیش گرفتیم تا نتیجه بهتری حاصل شود.»

وی با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم بر نقاطی تمرکز کنیم که تمایز و تفاوت ایران‌پلاک با وب‌سایت‌های مشابه دیگر را به دنبال داشته باشد، تصریح کرد: «کاربران می‌توانند نوع خودروی مورد نظر خود را در  پنل کاربری ثبت کنند تا مشخصات هرگونه آگهی جدیدی که در سایت ثبت می‌شود را از طریق پیامک به صورت رایگان دریافت کنند. همچنین کاربران می‌توانند با عضویت در وب‌سایت یا به‌کارگیری نرم‌افزار اندروید ایران‌پلاک (از برنامه بازار قابل دسترسی است و در آینده نزدیک اپلیکیشن آی او اس (IOS) نیز به این جمع اضافه می‌شود) از ویژگی‌های این سیستم استفاده کنند. برای مثال آگهی خود را ثبت و مدیریت کنند و یا هر زمانی که بخواهند آن را غیرفعال کرده و یا روی گراف و نمودار آمار بازدید خودروی ثبت‌شده خود را ببینند. همچنین کاربران در حین جست‌وجو در صورت علاقه‌مندی به یک خودرو می‌توانند آن را ذخیره و حتی جست‌وجوی خود را نیز ذخیره کنند و هر زمانی که بخواهند آن را در قسمت پنل کاربری خود بازنگری کنند. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به قسمت مقایسه خودرو اشاره کرد که کاربران قادر به مقایسه خودروهای ثبت‌شده بر اساس تمامی امکانات نظیر: مشخصات، امکانات، مصرف سوخت، وضعیت کارکرد، حداکثر سرعت، سیستم ترمز و کنترل، سنسور، تهویه و بسیاری موارد دیگر هستند. این ویژگی‌ها کمک بزرگی به خریداران خودرو خواهد بود تا بتوانند با اطمینان و شناخت بالایی برای خرید تصمیم‌گیری کنند.»

شاپوری در خصوص تعرفه‌های مختلفی که برای آگهی خودرو در این وب‌سایت قرار دارد، گفت: «این وب‌سایت شامل پنج تعرفه مختلف است که امکان ورود به بخش فروش را دارد، اما در این میان تعرفه بنفش ویژه نمایشگاه‌داران و نمایندگان خودرو است که براساس سیاست سازمانی در نظر داریم مدت زمان رایگان بودن آن را نسبت به تعرفه‌های دیگر افزایش دهیم و مزایایی از قبیل ثبت آگهی با تعداد نامحدود در ماه، به‌روزرسانی نامحدود آگهی، نمایش آمار بازدید برای کاربران، نمایش آگهی در قسمت‌های ویژه، نمایش در جزئیات آگهی دیگران و در قسمت اطلاعات خودرو و ارسال پیامک به خریداران را دارد».

علاقه‌مندان و متقاضیان خرید و فروش خودرو جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ایران پلاک به آدرسwww. iranpelak.com  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فراز پلاک ماندگار

گروه ایران پلاک با نگاهی نو با ایده و طراحی هایی با پشتوانه علمی تلاش خود را در جهت ایجاد دهکده مجازی خودرو قدم برمی‌دارد تا باعث ارتقای صنعت خرید و فروش و کیفیت آن در زندگی مردم عزیز و کشورمان شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]