اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395012954995212

دیتاشهر برای بهترین الگوریتم جست‌وجو 1000دلار جایزه تعیین کرد

کد: 1395012954995212

https://goo.gl/suXpDE

، تهران , (اخبار رسمی): «دیتاشهر» پلتفرمی است که براساس نظرات مردم برای جستجوی کسب‌وکارهایی مانند رستوران، سالن زیبایی و هر خدمت شهری دیگر رتبه­‌بندی شده است و به شهروندان جهت انتخاب بهتر کمک می­‌کند.

عکسی از صفحه اصلی وبسایت دیتاشهر

بهرام مشرفی، بنیانگذار شرکت دیتاشهر عنوان کرد: «این شرکت قصد دارد با در اختیار قراردادن دیتاهای وسیع یک منطقه خاص از تهران به دانشجویان، آنها را برای نوشتن بهترین الگوریتم جست‌وجو بر اساس این داده‌ها به چالش بکشاند و در انتها به بهترین الگوریتم جست‌وجو، بزرگ‌ترین جایزه دیتامحور، یعنی 1000 دلار اعطا کند».

فرآیند ساخت حساب کاربری در دیتاشهر بسیار آسان است و این امکان به کاربران و صاحبان کسب‌وکار داده می‌شود تا بتوانند مکان‌­ها و خدمات خود را در پایگاه داده­ دیتاشهر ثبت یا ویرایش کنند،بنابراین نه‌تنها به کاربران جهت تصمیم­‌گیری دقیق و ساده­ کمک می‌­شود، بلکه بستری مناسب برای تبلیغات کسب‌وکارهای شهری نیز فراهم می­‌آید. 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت دیتاشهر به آدرس datashahr.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیتاشهر

بارها ما ساعت ها از وقتمان و تومان ها از درامدمان برای یافتن یک کسب و کار خوب صرف شده است. برای یافتن یک رستوران مناسب با غذاهای خوشمزه و قیمت مناسب ، یا یک دکتر با تجربه ، یک وکیل زیر دست یا یک مکانیک منصف چکار باید کرد؟ دیتاشهر جایی برای پیدا کردن بهترین کسب و کارهای محلی است. نظرات مردم در اینجا به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]