کد: 1395021755584850

افتتاح فروشگاه آنلاین روسی Kaspersky در ایران

کد: 1395021755584850

https://goo.gl/Di6aPT

، تهران ، (اخبار رسمی): شرکت ایده ارتباط تراشه به منظور عرضه نرم‌افزار اورجینال، اقدام به اخذ نمایندگی شرکت Kaspersky در ایران کرده است تا کاربران ایرانی با امنیت کامل از امکانات ویژه این آنتی ویروس پرقدرت بهره ببرند.

افتتاح فروشگاه آنلاین Kaspersky در ایران

در سال‌های گذشته شاهد عرضه محصولات تقلبی انواع آنتی ویروس‌ها در ایران بودیم که این مساله باعث نارضایتی بسیاری از کاربران ایرانی بوده است. به همین منظور شرکت ایده ارتباط تراشه به منظور حل این مساله و مشکلات پیش‌آمده برای کابران ایرانی، اقدام به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت Kaspersky Lab  در ایران کرد.

«کسپرسکی لب» شرکتی روسی است که در زمینه امنیت کامپیوتر فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1997به وجود آمد و دفتر اصلی آن مسکو در روسیه است؛. هچنین این مجوعه دفاتر نمایندگی در بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند، لهستان، رومانی، ژاپن، چین، کره جنوبی و آمریکا و ایران نیز دارد.

در حال حاضر، بر اساس رده‌بندی سایت TopTenReviews نرم‌افزار کسپرسکی یکی از 3 ضد ویروس برتر دنیاست و در آخرین تست Av-comparetives مقام پنجم را به‌دست آورده است.

کاربران ایرانی می‌توانند تمامی انواع محصولات خانگی و شبکه کسپرسکی را بصورت اورجینال از طریق  وب سایت نمایندگی شرکت ایده ارتباط تراشه تهیه کرده و از یکسال خدمات پشتیبانی رایگان آن بهره ببرند. در ضمن، تمامی کاربران ایرانی می‌توانند محصولات کسپرسکی را با تخفیف 30درصدی از وب سایت این نمایندگی در ایران، تمدید کنند . 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

ایده ارتباط تراشه

نمایندگی رسمی شرکت ESET و Kaspersky در ایران، طراحی انواع سایت‌های داینامیک، طراحی نرم‌افزارهای CRM و اتوماسیون‌های اداری

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.