اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395022255865174

نرم‌افزار واتس‌اپ برای ویندوز 8 و 10 منتشر شد

کد: 1395022255865174

http://j.mp/24RjVBy

، تهران , (اخبار رسمی): چندی پیش خبری از اپلیکیشن واتس‌اپ منتشر شد. براین اساس که احتمالا این اپلیکیشن نسخه ویندوز به‌زودی منتشر می‌شود. امروز واتس‌اپ، این شبکه اجتماعی بزرگ را در نسخه ویندوز 8 و ویندوز 10 منتشر کرد و از این پس کاربران می توانند از این برنامه در نسخه دسکتاپ استفاده کنند.

نرم افزار واتس اپ برای ویندوز 8 و ویندوز 10 منتشر گردید

به گزارش ویندوز سنتر، این برنامه به صورت مناسبی طراحی شده است و دسترسی به مخاطبین به آسانی امکان‌پذیر است. این نرم‌افزار از نسخه وب  واتس اپ بهتر است و به کاربران پیشنهاد می‌شود آن را از دست ندهند. برای فعال‌سازی این اپلیکیشن باید ابتدا نسخه موبایل آن را بر روی گوشی داشته و بعد از دانلود و نصب نسخه دسکتاپ بر روی سیستم ، یک صفحه از برنامه اجرا می شود و بر روی آن یک کد QR وجود دارد و کاربر، لنز دوربین QR گوشی را بر روی آن نگه داشته تا به یک قسمت از اپلیکیشن در گوشی هدایت شود.

سپس چندین گزینه پیش رو است و باید گزینه whatsapp web را انتخاب کرده و مجدد لنز دوربین QR گوشی را بر روی QR که به شما نشان داده شده قرار داده  تا بر روی صفحه گوشی، یک تیک سبز نمایان شود. هم اکنون نرم افزار واتس اپ تحت وب، فعال شده است و می توان از آن استفاده کرد.

جهت دانلود این اپلیکیشن می توان از این لینک  به آدرس whatsapp.com/download اقدام کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رسانه ویندوز سنتر

ویندوز سنتر، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین مرجع گجت‌های ویندوزی در ایران است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]