اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031656755344

اولین قرارداد بین المللی صنف رستوران داران در پسابرجام امضا شد

ورود رسمی رستوران‌ زنجیره‌ای BIGCHEFS به ایران

کد: 1395031656755344

http://j.mp/1stpybk

، (اخبار رسمی): اولین قرارداد بین‌المللی اتحادیه صنف رستوران‌ها در پسا برجام، برای 10 سال بین دو برند از ایران و ترکیه به امضا رسید.

ورود رسمی رستوران‌ زنجیره‌ای BIGCHEFS به ایران

2هزار شغل جدید با همکاری رستوران ترکی در ایران ایجاد می شود

به گزارش روابط عمومی  گروه مانسون، تفاهم‌نامه همکاری مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای بیگ‌شفس(BIGCHEFS) با مجموعه رستوران‌های مانسون به عنوان اولین قرارداد بین‌المللی اتحادیه صنف رستوران‌ داران بعد از برجام امضا شد.

این قرارداد با بهبود روابط بین‌المللی ایران پس از برجام در تاریخ 8 خرداد ماه 1395 بین نماینده ایرانی و همتای ترکی  به امضا رسید تا  گروه مانسون، نمایندگی نام تجاری بیگ‌شفس و تمام فعالیت‌های این برند را به صورت انحصاری و به مدت 10 سال در ایران بر عهده داشته باشد.

رستوران‌های زنجیره‌ای بیگ‌شفس درحال حاضر با 2 هزار کارمند، سالانه به 4 میلیون مشتری خدمات ارائه می‌دهد که با حضور در بازار ایران قطعا این رقم افزیش محسوسی خواهد یافت.

«گمزه شیزرلی»، مدیر عامل شرکت بیگ‌شفس در جلسه امضای این تفاهم‌نامه، با اشاره به اهداف بلند مدت بیگ‌شفس برای  ورود به بازار ایران گفت:ایران به عنوان یک کشور درحال پیشرفت با جمعیتی جوان به خصوص پس از اجرایی شدن برجام برای تمام برندهای جهانی جذاب است.

«امیر نبی»، مدیر عامل گروه مانسون نیز در این باره اظهارکرد: در راستای این همکاری طی 2 سال آینده پنج شعبه از رستوران‌های بیگ‌شفس توسط گروه مانسون در تهران تاسیس خواهد شد که این تعداد در 7 سال آینده به 20 شعبه خواهد رسید.

او افزود: در نتیجه این همکاری تا 4 سال آینده، برای 2 هزارنفر شغل ایجاد می‌شود.

گروه مانسون قصد دارد با بین‌المللی کردن فعالیت‌های خود در قالب رستوران‌های زنجیره‌ای و همچنین تاسیس یک آکادمی آشپزی ،تحولی جدی در حوزه رستوران‌های  ایران ایجاد کند.

گفتنی است مجموعه رستوران‌های مانسون، به عنوان طرف ایرانی این قرارداد با 20 سال سابقه فعالیت درحوزه تغذیه و رستوران‌های زنجیره‌ای در ایران بنیان‌گذار شش برند مانسون لانژ، پریوه، دیوان، کوبابا، پارک‌وی و تراس است.

گروه مانسون فعالیت خود را در زمینه رستوران‌داری با ارائه منوی غذایی از آسیای شرقی در رستوران‌های مانسون‌لانژ آغاز کرد و در ادامه توانست بعد از 20 سال طمع غذاهای فرانسوی را به ایران بازگرداند. همچنین رستوران تراس با منوی غذای کالیفرنیایی و رستوران‌های دیوان با غذای اصیل ایرانی سرویس می دهند. یکی از آخرین فعالیت های‌ این گروه رستوران‌های کوبابا است که با ارائه غذاهای لبنانی، ترکی و ارمنی به سبک جدید، درمدت کوتاهی توانسته است به یکی از موفق‌ترین رستوران‌های کشور تبدیل شود.

 گروه مانسون قصد دارد دریک بازه 3 تا 5 ساله بیش از 20 شعبه به رستوران‌های کوبابا اضافه کند.

شایان ذکر است شرکت بیگ‌شفس سال 2007 تاسیس شده و در سال‌های 2011 الی 2013 با 350 درصد رشد توانسته است به عنوان یکی از موفق‌ترین رستوران‌های کشور ترکیه شناخته و در سال 2016 به عنوان بهترین رستوران زنجیره‌ای این کشور انتخاب شود. این رستوران‌ها علاوه بر غذای ترکی، انواع غذاهای بین‌المللی را با بومی‌سازی طعم آن‌ها ارائه می‌دهد.

رستوران‌های زنجیره‌ای بیگ‌شفس با 29 شعبه در ترکیه، 3 شعبه در امارات، یک شعبه در عربستان و یک شعبه در بحرین یکی از بزرگترین نام‌های تجاری آسیایی در صنف رستوران‌هاست. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مانسون

مجموعه رستوران‌های مانسون، دارای سابقه20 سال فعالیت درحوزه تغذیه و رستوران‌های زنجیره‌ای در ایران و بنیان‌گذار 6 برند مانسون لانژ، پریوه، دیوان، کوبابا، پارک‌وی و تراس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]