اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057625372

فردا برگزار می‌شود

دومین مرحله قرعه‌کشی خودپردازهای بانک ملی

کد: 1395033057625372

http://j.mp/1UHzZ1H

، تهران , (اخبار رسمی): قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران فردا برگزار می‌شود.

خودپرداز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملی این قرعه‌کشی فردا با اعلام 750 نفر برنده از بین 41 میلیون و 80 هزار کارت واجد شرایط در سالن حافظ ادارات مرکزی این بانک انجام و نتایج این قرعه‌کشی در روز اول تیر ماه سال جاری همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) از طریق سایت بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.

 100 آلبوم سکه، 150 کمک هزینه دو میلیون ریالی به مدت شش ماه و 500 نیم سکه بهار آزادی جوایز این مرحله از قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران است.

اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد که تا 12 شهریور ماه امسال ادامه دارد و دارای دو مرحله قرعه‌کشی میان‌دوره‌ای و یک قرعه‌کشی نهایی با جوایز ویژه و ارزنده می‌باشد.

تمام دارندگان کارت‌های بانک ملی ایران و کارت‌های شتاب در صورت استفاده از خودپردازهای این بانک در طول دوره جشنواره براساس جدول امتیازبندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز گردیده و براساس آن رتبه‌بندی خواهند شد. دارندگان کارت‌های الکترونیک می‌توانند برای اطلاع از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران یا خودپردازهای این بانک مراجعه نمایند.

گفتنی است در فاصله زمانی 13 فروردین ماه تا 12 خرداد ماه امسال، میلیون‌ها مشتری به خودپردازهای بانک ملی ایران مراجعه کرده و با استفاده از کارت‌های بانکی مختلف، مبادرت به دریافت خدمات کرده‌اند که کارت‌های مذکور در مجموع بیش از 421 میلیون امتیاز کسب کردند.

امتیاز مشتریان در پایان هر مرحله از قرعه‌کشی، صفر نشده بلکه این امتیازات به دوره‌های بعد منتقل خواهد شد تا مشتریان شانس بیشتری برای برنده شدن در مرحله بعدی داشته باشند.

قابل ذکر است مرحله نهایی این جشنواره با جوایز ارزنده تا 12 شهریور ماه سال جاری ادامه دارد که قرعه‌کشی آن در تاریخ 20 شهریور ماه امسال همزمان با هشتاد و هشتمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه