اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057815441

نخستین قرارداد بازاریابی گروهی خدمات پس از فروش ایران خودرو امضا شد

فرهنگیان کارت اعتباری ایساکو می گیرند

کد: 1395033057815441

http://j.mp/1sMSmvL

، تهران , (اخبار رسمی): با امضای نخستین قرارداد سازمانی میان شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) و وزارت آموزش و پرورش، فرهنگیان با دریافت کارت اعتباری می توانند از خدمات تعمیرگاهی و خرید قطعات اقساطی این شرکت استفاده کنند.

قرارداد بازاریابی گروه ایساکو با آموزش و پرورش

به گزارش ایکوپرس، قرارداد همکاری شرکت ایساکو و وزارت آموزش و پرورش صبح دیروز به امضا رسید تا براساس آن کارت های اعتباری ویژه در اختیار فرهنگیان کشور قرار گیرد و آنها بتوانند با شرایط ویژه از  تسهیلات اعتباری خرید قطعات اصلی و همچنین سرویس‌های تعمیرگاهی در سراسر کشور بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت ایساکو پس از امضای این قرارداد با بیان اینکه این طرح در سه فاز برای ارائه خدمات پس از فروش به فرهنگیان کشور با همکاری وزارت آموزش و پرورش از عید سعید فطر آغاز می شود، اظهار کرد: در فاز اول این قرارداد 1500 تا دو هزار نفر از پرسنل آموزش و پرورش استان تهران از طرف 70 فروشگاه و 40 نمایندگی تحت پوشش قرار می گیرند.

سیدرضا حسینی افزود: کارت های اعتباری این طرح متناسب با میزان حقوق فرهنگیان در سه نوع 500 هزار، یک میلیون و یک میلیون و 500 هزار تومانی صادر خواهد شد که از این طریق پرسنل می توانند از خدمات پس از فروش ایران خودرو استفاده کنند.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش نیز در جلسه انعقاد قرارداد با شرکت ایساکو گفت: این قرارداد به عنوان شروع همکاری با ایران خودرو محسوب می شود و به تدریج گسترش پیدا خواهد کرد.

سید محمد بطحائی در خصوص نحوه پیشرفت این قرارداد در فازهای آتی عنوان کرد: در فاز اول و دوم امکان تحت پوشش قراردادن بازنشستگان را نداریم، اما در فاز نهایی، این گروه از فرهنگیان نیز از خدمات این طرح بهره مند خواهند شد.

وی در پایان عنوان کرد: کارت های اعتباری دریافت خدمات ایساکو با تایید کسر از حقوق کارکنان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت که اعتبار آن به صورت چهار ماه و بدون بهره تامین می شود و همچنین امکان شارژ مجدد برای آنها فراهم است و کارکنان آموزش و پرورش می توانند با استفاده از این کارت ها از خدمات ایساکو با همان قیمت نمایندگی ها برای دریافت خدمات برای محصولات ایران خودرو استفاده کنند.

براساس این گزارش شرکت ایساکو در راستای ارائه خدمات نوین خود، بسته های خدماتی در قالب کارت را در اختیار پرسنل سازمان ها و نهادها مختلف قرار می دهد و به همین منظور اولین قرارداد سازمانی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو با وزارت آموزش و پرورش امضاء شد.

لازم به ذکر است دارندگان بسته های خدماتی ایساکو می توانند در صورت نیاز به خرید قطعات اصلی خودرو، با میزان اعتبار از قبل تعیین شده به شبکه مجاز فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های ایساکو مراجعه و نسبت به خرید قطعات ، بدون پرداخت وجه و بدون احتساب هرگونه کارمزد و بهره اقدام و در مدت زمان مشخصی وجه را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش