اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033158215372

تغییرات خدمات اینترنتی بانک ملی به تعویق افتاد

کد: 1395033158215372

http://j.mp/28J6wrn

، تهران , (اخبار رسمی): بانک ملی ایران جهت ارتقای کیفی و یکپارچه‌سازی خدمات اینترنتی به مشتریان، دو تغییر را در سرویس‌های اینترنتی خود اعمال می‌کند.

شعبه بانک ملی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، قبل از راه‌اندازی سامانه هوشمند و جدید اینترنتی این بانک (بام)، دو سرویس کارت به کارت و اعلام مانده حساب به صورت مستقیم از طریق لینکی در سایت بانک ملی ایران انجام می‌شد که با راه‌اندازی بام و قابلیت‌ های ویژه آن به ویژه سطح امنیتی بالا و استقبال قابل توجه مشتریان، دو سرویس مذکور از تاریخ 19 تیر ماه امسال از سایت بانک حذف می‌شود.
با این امکانات مشتریان بانک ملی ایران می‌توانند برای عملیات کارت به کارت و اعلام مانده حساب اینترنتی، از طریق سامانه جدید بانکداری اینترنتی این بانک (بام) اقدام کنند.
قابل ذکر است که پیش از این قرار بود 2 سرویس مذکور از تاریخ اول تیرماه از سایت بانک حذف شوند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه