اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040158485372

اعلام اسامی برندگان جشنواره خودپردازهای بانک ملی

کد: 1395040158485372

http://j.mp/28Mapvq

، تهران , (اخبار رسمی): با برگزاری دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران،اسامی برندگان این دوره از قرعه کشی اعلام شد.

قرعه کشی بانک ملی

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مشتریان این بانک می‌توانند با مراجعه به سایت  www.bmi.ir از اسامی برندگان این دوره از قرعه‌کشی جشنواره مذکور مطلع شوند.

جوایز این دوره از قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران، 100 آلبوم سکه بهار آزادی، 150 کمک هزینه دو میلیون ریالی به مدت شش ماه و500 نیم سکه بهار آزادی است که به برندگان تعلق می‌گیرد.

بر همین اساس برندگان آلبوم سکه و نیم‌سکه بهار آزادی برای اطلاع از نحوه دریافت جوایز خود می‌توانند از مورخ 2 تیرماه جاری با روابط عمومی‌های ادارات امور شعب بانک ملی ایران در محل سکونت خود تماس بگیرند. جوایز نقدی نیز از اول مرداد ماه سال جاری به صورت ماهانه به حساب‌های برندگان واریز خواهد شد.

 اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌ کنندگان دستگاه‌ های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد که تا 12 شهریور ماه امسال ادامه دارد و تاکنون دو مرحله قرعه‌کشی میان‌دوره‌ای آن انجام شده و قرعه‌کشی نهایی آن با جوایز ویژه و ارزنده باقی مانده است.

قابل ذکر است که تمام دارندگان کارت‌ های بانک ملی ایران و کارت‌ های شتاب در صورت استفاده از خودپردازهای این بانک در طول دوره جشنواره براساس جدول امتیازبندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز شده و براساس آن رتبه‌ بندی خواهند شد. دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند برای اطلاع از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران یا خودپردازهای این بانک مراجعه کنند.

امتیاز مشتریان در پایان هر مرحله ازقرعه‌کشی، صفر نشده بلکه این امتیازات به دوره‌های بعد منتقل خواهد شد تا مشتریان شانس بیشتری برای برنده شدن در مرحله بعدی داشته باشند.

مرحله نهایی این جشنواره با جوایز ارزنده تا 12 شهریور ماه سال جاری ادامه دارد که پس از برگزاری قرعه‌ کشی آن، اسامی برندگان در تاریخ 20 شهریور ماه امسال همزمان با هشتاد و هشتمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.

روابط عمومی بانک ملی ایران، یادآور می شود؛ 10صندوق پر از پول به ارزش 250 میلیون ریال، 18 کمک هزینه 10 میلیون ریالی ماهانه به مدت یک سال، 88 کمک هزینه پنج میلیون ریالی ماهانه به مدت یک سال، 188 کمک هزینه دو میلیون و 500 هزار ریالی ماهانه به مدت یک سال و 1188 کمک هزینه گردشگری 10 میلیون ریالی جوایز قرعه‌کشی نهایی این جشنواره است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه