رونمایی از اولین نرم افزار رسمی بانک اطلاعات مشاغل کشور

کد: 1395040559365482

https://goo.gl/mFb1Yh

، اصفهان , (اخبار رسمی): نخستین نرم‌افزار بانک اطلاعات مشاغل با نام هوش تجاری3، مجوز انتشار از مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را کسب کرد.

نرم افزار هوش تجاری 3

هوش تجاری 3  اولین نرم افزار بانک اطلاعات مشاغل دارای مجوز انتشار از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کشور است.

این نرم افزار که با هدف نزدیک کردن و ایجاد کانال ارتباطی بنگاه های اقتصادی و مشتریان طراحی و تولید شده٬ در نسخه یک آن که سال 1395 روانه بازار شده تا کنون بیش از دو میلیون رکورد اطلاعاتی را در خود جای داده است.

از ویژگی های بارز این نرم افزار آفلاین بودن اطلاعات آن و قابلیت به روز رسانی نرم افزار به صورت آفلاین و آنلاین است و موتور جستجوی قوی طراحی شده در نرم افزار امکانات خوبی را جهت دستیابی به آنچه به دنبالش هستید فراهم می آورد و قابلیت شخصی سازی این نرم افزار پیشرفته برای شما یک دفترچه تلفن شخصی یا سازمانی به ارمغان می آورد.

نریمان پورطلایی مدیر تیم تحقیق وتوسعه این نرم افزار ابراز امیدواری کرد که با ورود این بانک اطلاعاتی به بازارها٬ مرزهای فروش و بازاریابی برداشته شده و می تواند در بحران اقتصادی به کمک صاحبین مشاغل آید و به آن ها در فروش هدفمند محصولاتشان یاری رساند. این محصول به جز مصارف تجاری قابل استفاده با رویکرد خانگی نیز است و می تواند حتی به افراد خانه دار در شناسایی بازارهای اطراف محل سکونتشان در دستیابی بهتر به نیازهای اساسی یاری رساند.

این محصول که طی 2 سال با همکاری چند تیم متخصص و دانش بنیان و به صورت مستقیم از بنگاه های اقتصادی جمع آوری شده اطلاعاتی دقیق از جمله نام کسب و کار٬ آدرس کسب و کار٬ شماره تلفن ثابت و بیش از 70 درصد شماره تلفن همراه مدیر بنگاه اقتصادی را داراست می باشد و قابلیت گروه بندی و درج یادداشت توسط خریداران در نرم افزار تعبیه شده است.

ایشان ابراز امیدواری کردند که به روز رسانی پایگاه داده نرم افزار و افزایش بانک اطلاعاتی آن تا 4 میلیون رکورد اطلاعاتی در سال 1395 رقم خواهد خود و برای خریداران نسخه یک به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

علاقه مندان جهت خرید و مشاهده جزئیات بیشتر نرم افزار به لینک http://tedsa.com/jobbank مراجعه کنند.

همچنین جهت معرفی رایگان کسب و کار خود در بانک اطلاعاتی این نرم افزار بر روی لینک http://tedsa.com/jobsbank/addmyjob کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی