اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659580025

با رشد 18 درصدی ثبت شد

افزایش مشتریان خودپردازهای بانک صادرات

کد: 1395040659580025

http://j.mp/28TSFuk

، تهران , (اخبار رسمی): به دنبال استقبال گسترده از دستگاه های خودپرداز بانک صادرات، تعداد تراکنش های این دستگاه ها در اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به فروردین ماه از رشد 18 درصدی برخودار شده است.

خودپرداز بانک صادرات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، این بانک در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و در پاسخ به نیاز هموطنان خدمات متنوعی علاوه بر پرداخت وجه از طریق دستگاه های خودپرداز های خود از قبیل: برداشت وجه از حساب بدون کارت، فروش شارژ تلفن های اعتباری اپراتورهای مختلف، اعلام مفقودی کارت و... را به مشتریان ارایه  می کند.

قابل ذکر است  ارائه خدمات مطلوب و دسترسی آسان به خودپردازهای این بانک رشد 18 درصدی میانگین روزانه تعداد تراکنش دستگاه های خودپرداز در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین ماه سال جاری را نشان می دهد.

بر اساس این گزارش هم اکنون افزون بر خدمات پرداخت وجه، قابلیت دریافت مکانیزه قبوض، عملیات رمز، انتقال وجه، اعلام مانده حساب، ارایه صورتحساب، خدماتی همچون: خرید شارژ سیم کارت های اعتباری، پرداخت اقساط کارت اعتباری، کمک به موسسات خیریه و اعلام مفقودی کارت نیز از طریق این دستگاه ها قابل ارایه است.

گفتنی است این بانک به منظور تسهیل امور بانکی هموطنان حدود 5هزار دستگاه خودپرداز در سراسر کشور نصب کرده که این دستگاه ها روزانه به طور متوسط 2میلیون و 433 هزار تراکنش بانکی دارندگان کارت بانک های عضو شتاب را با موفقیت انجام می دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه