اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659660149

دربازدید معاون وزیرصنعت از گروه صنایع گیتی پسند عنوان شد

تاکید وزارت صنعت برحمایت صنایع داخلی

کد: 1395040659660149

http://j.mp/28Ue0nn

، اصفهان , (اخبار رسمی): معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیئت عامل توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با حضور در یکی از واحدهای تولیدی گروه صنایع گیتی پسند، برضرورت حمایت از واحدهای صنعتی داخلی تاکید کرد.

تاکید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر حمایت از گروه صنایع گیتی پسند

به گزارش گروه صنایع گیتی پسند، مهدی کرباسیان در این دیدار بر حمایت های لازم از مجموعه های تولیدی چون گیتی پسند تاکید کرد و مزیت این گروه صنعتی را نگرش تولید زنجیره ای محصول دانست.کرباسیان از آمادگی ایمیدرو برای کمک به تکمیل فعالیت های توسعه ای گروه صنایع گیتی پسند و تکمیل چرخه تولید محصول به ویژه در بخش معدن خبر داد.

رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی صنایع و معادن، اظهار داشت: در بازدید از این گروه صنعتی رونق خوبی در این مجموعه دیده شد که انتظار داریم در آینده نیز این رونق افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به مشکلات مالی گروه صنایع گیتی پسند افزود: طی صحبت هایی که با مدیرعامل مجموعه داشتیم، مشکلات مالی و نقدینگی دیده شد که البته به حق نیز بود و امیدواریم با حمایت های صورت گرفته و سرمایه گذاری های جدید، مشکلات این گروه صنعتی نیز مرتفع شود.

در این بازدید که حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی، اسرافیل احمدیه رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرباسیان را همراهی می کردند، مصطفی وعیدی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند به بیان دستاوردها، توانمندی ها و مشکلات این گروه صنعتی پرداخت.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه صنایع گیتی پسند

گروه صنایع گیتی پسند، یکی از مهمترین گروه های تولیدی کشور است که شرکت‌های مختلفی چون: آتی لوله سپاهان، آذین لوله سپاهان، کیمیاجاوید، اصفهان چالاک، سپهرپلیمر، دیناپلیمر، آتی قطعه و ... را شامل می‌شود

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید