اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041060810025

تا پایان اردیبهشت ماه 1395

بانک صادرات 15 هزار کارت مجازی صادر کرد

کد: 1395041060810025

https://goo.gl/GQTbRe

، تهران , (اخبار رسمی): تعداد کارت های مجازی صادر شده توسط بانک صادرات تا پایان اردیبهشت ماه سال 95 به مرز 15 هزار کارت رسید.

کارت مجازی بانک صادرات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از بانک صادرات ایران، این بانک تا پایان اردیبهشت ماه سال1395 تعداد 14 هزار و900 کارت مجازی ( (Virtual card را صادر کرده و به متقاضیان که اشخاص حقوقی هستند تحویل داده که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل این تعداد رشد49 درصدی را نشان می دهد.

بر اساس این گزارش کارت مجازی خدمتی دیگر از بانک صادرات ایران است که تخصیص یک شماره کارت 16 رقمی به درخواست کننده محصول، برقراری امکان جمع آوری وجوه از طریق انتقال وجه از هر یک از کارت های عضو شتاب به شماره کارت تخصیصی داده شده، برقراری امکان تخصیص شماره کارت به مشتریان حقوقی نظیر سازمان ها و شرکت های بزرگ دارای شعب گسترده و رفع محدودیت تخصیص کارت به مشتریان حقوقی از جمله مزایای کارت مجازی بانک صادرات ایران است.

تاکید می شود؛ شماره 16 رقمی متصل به حساب متمرکز صرفا جهت واریز وجوه به اشخاص حقوقی و با هدف برقراری امکان واریز وجه به اشخاص حقوقی از طریق دستگاه های خودپرداز است.

قابل ذکر است که این سرویس با درخواست کتبی صاحب یا صاحبان امضاء حساب حقوقی از شعبه ای که در آن حساب دارند و تشخیص مسئول شعبه و تأیید مدیریت استان یا منطقه قابل ارایه بوده و صاحبان امضا می بایست چک بلا محل منجر به کیفر خواست و مطالبات معوق تسویه نشده نداشته باشند و دارای آدرس ثابت باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه