اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041060825508

با راه اندازی فاز دوم طرح توسعه نورد لوله و پروفیل صابری انجام می شود

آغازتولید لوله تا سایز 10 اینچ درکشور

کد: 1395041060825508

http://j.mp/29a1fc9

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت نورد لوله و پروفیل صابری در صدد است با راه اندازی فاز دوم توسعه طی آینده نزدیک با تکمیل محصولات لوله تا سایز 10 اینچ نیاز مشتریان داخلی و خارجی را تامین کند

آغازتولید لوله تا سایز 10 اینچ درکشور

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری در 35 کیلومتری جاده خاوران واقع در شرق تهران،شهر صنعتی عباس آباد در زمینه تولید و عرضه محصولات لوله و پروفیل فولادی فعالیت دارد.این مجموعه مفتخر است با توان تولید انواع پروفیل های فولادی درز جوش و پروفیل های باز ،جزو تامین کنندگان برتر در سطح کشور باشد.

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری با ارائه منوی کامل محصولات شامل قوطی ، پروفیل و بخشی از لوله ها، همچنین با اخذ نشان استاندارد پروفیل های چهار ضلعی، در و پنجره ای و چارچوبی گامی نو در معرفی کیفیت به مشتریان گرانقدر برداشته است.

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری با بکارگیری ماشین آلات نوین و بهره مندی از پرسنل مجرب و متخصص در بخش تولید ،کنترل کیفیت و تلاش روز افزون، خواهان ارائه محصولات باکیفیت و استاندارد به صنایع مرتبط و مشتریان است.

با توجه به نیاز گسترده بازار مصرف در این صنعت، شرکت نورد لوله وپروفیل صابری در صدد است با راه اندازی فاز دوم توسعه طی اینده نزدیک با تکمیل محصولات لوله تا سایز 10 اینچ نیاز مشتریان داخلی و خارجی را تامین کند و سهم خود را در زمره برترین های این صنعت بیش از گذشته افزایش دهد.

این مجموعه تولید محصولات خاص و همچنین ابعاد سفارشی را نیز به عنوان خدمتی جدید برای مشتریان خود فراهم کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لوله و پروفیل صابری

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری در زمینه تولید و عرضه محصولات لوله و پروفیل فولادی فعالیت دارد.این مجموعه مفتخر است با توان تولید انواع پروفیل های فولادی درز جوش و پروفیل های باز ،جزء تامین کنندگان برتر در سطح کشور باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید