اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041060925514

به دنبال برگزاری همایش بین المللی صنعت خودرو انجام شد

تقدیر وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیرعامل سایپا

کد: 1395041060925514

https://goo.gl/79p53X

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل عملکرد موفق سایپا در برگزاری سومین همایش بین المللی صنعت خودرو و انجام تعامل با شرکت های بزرگ شرکت کننده حاضر در این همایش، از مدیر عامل این گروه خودروساز تقدیر کرد.

تقدیر وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیرعامل سایپا

به گزارش اخبار رسمی به نقل ازروابط عمومی شرکت سایپا،  محمد رضا نعمت زاده، وزیرصنعت،معدن و تجارت از عملکرد مناسب گروه سایپا در خصوص انجام مذاکرات با چندین شرکت مطرح تولیدکننده خودرو و قطعات و بررسی نحوه همکاری با این شرکت‌ها در کنار اجرای برنامه‌های بازاریابی صادرات خودروهای تولیدی این مجموعه، تلاش برای تسهیل نقل و انتقالات بین بانکی، تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید قطعات از بازارهای خارجی و بهره گیری از دانش روز که در این همایش مقدمات آن انجام گرفت تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش حضور در همایش بین‌المللی صنعت خودرو به‌دنبال اجرای برنامه توافق هسته‌ای و تلاش برای بهبود روابط بین‌المللی ایران، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود و سایپا نیز در این میان توانست به اهداف خود دست یابد.

برهمین اساس وزیر صنعت با ارسال لوح تقدیر از جمالی به خاطر حضور موثر و پررنگ در این همایش قدردانی کرد.

گفتنی است سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو اسفندماه سال گذشته با حضور جمع کثیری از مدیران و نمایندگان شرکت‌های تولیدکننده خودرو و قطعات از کشورهای مختلف و مدیران شرکت‌های خودروساز و قطعه ساز داخلی برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید