اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041261425528

کسب درآمد از هرنقطه کشور

مشکل بیکاری به دلیل نداشتن مهارت حل می شود

کد: 1395041261425528

http://j.mp/29gyIBR

، تهران , (اخبار رسمی): بیکاری یکی از بزرگ‌ترین مشکلات اجتماعی در همه کشورهاست. در بسیاری کشورها از جمله ایران، جوانان فارغ‌التحصیل شده از دانشگاه‌ها با مدارک گوناگون با مشکل نیافتن شغل متناسب با مدرک تحصیلی خود روبه‌رو هستند. از طرفی کارفرمایان و کارآفرینان نیز همواره از نبود نیروی کار توانمند در جامعه ابراز نارضایتی می‌کنند، اما این مشکلات با توسعه آموزش الکترونیکی حل شده است.

وداس

ریشه تمام این مشکلات، نبود مهارت لازم در نیروی کار جامعه است. برای حل این مشکل موسسات آموزشی تحت عناوین متفاوت در شهرها آغاز به کار کرده‌ و با آموزش مهارت‌های مختلف به افراد، آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کنند. متاسفانه گذراندن دوره‌های آموزشی در این موسسات افراد را با مشکلاتی از قبیل نیاز به حضور فیزیکی در محل آموزش، عدم وجود آموزشی خاص در همه آموزشگاه‌ها، صرف هزینه‌های بالا به منظور ثبت‌نام در دوره‌ها، محدود بودن انتخاب‌ها در دوره‌های آموزشی و اساتید آن‌ها، مشخص نبودن کیفیت آموزش برای افراد قبل از ثبت‌نام و صرف زمان زیاد به منظور رفت و آمد مواجه می کند.

اما این مشکلات با توسعه تکنولوژی و توسط سامانه‌ های آموزش الکترونیکی در جهان به کلی برطرف شده‌ است. در ایران نیز به تازگی سامانه آموزش الکترونیکی وداس، با تمرکز بر آموزش‌های مهارت محور در طیف گسترده‌ای از دسته‌بندی‌ها آغاز به کار کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌ سایت (‌www.vedas.ir)، از میان تعداد زیادی دوره‌های آموزشی موجود در سامانه، دوره‌ مورد نیاز خود را انتخاب و با پرداخت کمترین قیمت‌ ممکن خریداری کنید. همچنین می‌توانید از تعداد زیادی دوره‌ رایگان موجود در وداس بهره‌مند شوید.

 کسب درآمد از وداس

هر کسی از هر نقطه‌ای از کشور می‌تواند از طریق وداس کسب درآمد کند. از آنجا که وداس بازار آموزش الکترونیکی است، افراد در صورت داشتن مهارت، می‌توانند مهارت خود را در قالب یکی از فرمت‌های ویدئو، صوت، کتاب و بسته‌ آموزشی از طریق وداس به فروش برسانند. دوره‌های قابل ارائه در وداس در حال حاضر می‌توانند در یکی از دسته‌ بندی‌های نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، سلامت و تغذیه، هنر زندگی و توسعه فردی، دبیرستان و کنکور، هنر و خلاقیت، مدیریت و کسب‌ و کار قرار گیرند. برای گرفتن راهنمایی از کارشناسان پروژه وداس، تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وداس

وداس در زبان سانسکریت به معنی دانش است و از طرفی وداها قدیمی ترین کتب آریایی در زمینه آموزه­های دینی و زندگی بوده‌اند. وداس سامانه جامع آموزش الکترونیکی می‌باشد که محتواهای عمومی و تخصصی متنوعی را با تمرکز بر کسب مهارت‌های فردی و اجتماعی، از طریق فرمت‌های ویدئویی، صوتی، کتاب و بسته‌های آموزشی ارائه می‌نماید. کاربران می‌توانند با توجه به نیاز و علاقه، دوره‌های مورد نظر خود را بگذرانند و در صورت تمایل پس از قبولی در آزمون مربوطه، مدرک خود را دریافت نمایند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام