اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041663065441

خدمات ویژه ایساکو در تعطیلات عید سعید فطر

کد: 1395041663065441

http://goo.gl/KcKWpd

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، ایساکو، آماده ارایه خدمات وی‍ژه به مسافران در تعطیلات عید سعید فطر است.

خدمات ویژه ایساکو در تعطیلات عید سعید فطر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ایساکو، نزدیک به 110 نمایندگی در سراسر کشور از 16 تا 18 تیرماه، برای خدمت‌رسانی به شهروندان، مهیا شده‌اند.

 در این طرح، تیم‌های مجرب ایساکو در بخش‌های مهندسی، بازرگانی و شبکه امداد خودرو با برنامه‌ریزی دقیق، قطعات پر مصرف در حوزه گارانتی و امداد ویژه را تامین کرده و در اختیار نمایندگان قرار دادند تا خدمت‌رسانی به مشتریان تسهیل شده و به چابک‌ترین شکل ممکن صورت پذیرد.

 رضا حسینی، مدیر عامل شرکت ایساکو نیز از شهروندان خواست تا با خرید قطعات استاندارد و اصلی از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز برای تامین ایمنی خودروها، سفری آرام و خوشی را برای خانواده فراهم کنند.

 وی تاکید کرد: ناوگان امدادی ایران‌خودرو، مانند همیشه آماده ارائه خدمات جاده‌ای است و مردم عزیز در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، می‌‌توانند با شماره تلفن 096440  تماس حاصل کنند.

 گفتنی است لیست نمایندگی های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت ایساکو به آدرس www.isaco.ir  و کانال تلگرام این شرکت به آدرس telegram.me/farhangekhedmat قابل مشاهده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حراج و تخفیف