اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963740025

بانک صادرات در مسیر بانکداری الکترونیک محقق کرد

استقبال شرکت ها از واریز جمعی وجوه

کد: 1395041963740025

http://goo.gl/RTC4CF

، تهران , (اخبار رسمی): استقبال مشتریان از خدمات سامانه واریز جمعی وجوه بانک صادرات ایران رشد 32 درصدی تعداد شرکت هایی که به عضویت این سامانه درآمده اند، را رقم زد.

استقبال شرکت ها از سامانه واریز جمعی وجوه بانک صادرات

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از این بانک به عنوان پیشگام خدمات نوین بانکی، با هدف جلب رضایت اقشار جامعه و در راستای ترویج بانکداری الکترونیک در بین مدیران و صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌ها، اقدام به راه‌اندازی سامانه واریز جمعی نموده است و تا پایان اردیبهشت ماه بیش از 2610 شرکت تولیدی، صنعتی، بازرگانی و خدماتی عضو سیستم واریز وجوه بانک صادرات ایران شده و از این خدمت نوین بانکی بهره مند شدند.

براساس این گزارش تا پایان اردیبهشت امسال تعداد شرکت‌‌های عضو این سامانه، رشد 32 درصدی نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل به ثبت رسانده است.

با استفاده از این سامانه کلیه شرکت‌ها و سازمان‌های عضو قادر خواهند بود حقوق، پاداش و ... وجوه دیگر کلیه کارکنان زیر مجموعه خود را (بدون محدودیت در تعداد) به حساب‌های مربوطه واریز کنند.

 همچنین با استفاده از این سامانه، شرکت‌ها (به طور مثال شرکت‌های بیمه) می‌توانند انواع واریزهای جمعی را به حساب مشتریان خود به صورتOffline  واریز کنند.

شایان ذکر است بارگذاری مستقیم فایل توسط خود شرکت از طریق اینترنت، عدم نیاز مراجعه شرکت‌ها به شعب بانک جهت تحویل چک واریز جمعی، رویت گزارش صحت یا عدم صحت فایل بارگذاری شده، امکان دریافت فایل نتیجه پرداخت جمعی از طریق اینترنت و .. از جمله مزایای این خدمت نوین بانک صادرات ایران است.

بر این اساس هموطنان تنها با یک بار مراجعه به یکی از شعب این بانک جهت افتتاح حساب واریز جمعی و تکمیل فرم عضویت، می توانند عضو این سامانه شده و پس از دریافت دستگاه رمزیاب قادر به انجام عملیات مورد نظر خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه