اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365205372

در نمایشگاه بورس، بیمه و بانک انجام می شود

صدور آنی کارت اعتباری بانک ملی

کد: 1395042365205372

http://goo.gl/L07ukh

، تهران , (اخبار رسمی): غرفه بانک ملی ایران در نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای متقاضیان کارت‌های اعتباری به صورت آنی عملیات ثبت درخواست اینترنتی، اعتبارسنجی و صدور کارت را انجام می‌دهد.

غرفه بانک ملی در نمایشگاه

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، کارت‌های اعتباری یکی از خدمات جالب توجه این بانک است که صاحب کارت می‌تواند تا سقف 10 میلیون تومان در ماه با اعتبار بانک خرید کند.

قدرت خرید بیشتر، شرایط آسان دریافت، مدیریت هزینه، آزادی عمل در پرداخت و اعتبار مستمر از مزایای خاص این کارت‌های اعتباری است.

دارنده کارت‌های اعتباری بانک ملی ایران می‌تواند تا میزان مشخصی که به آن سقف اعتبار گفته می شود از محل اعتباری که توسط بانک ملی ایران به آن اختصاص داده شده است. از مراکز فروش کالا یا خدمات خرید کند. این کارت‌ها تا سقف 10 میلیون تومان صادر و اعتبار آن گردشی بوده و پس از تسویه و یا بازپرداخت اقساط اعتبار کارت تا میزان اولیه تجدید (شارژ) می‌شود.

بر اساس این گزارش نهمین نمایشگاه بورس، بیمه و بانک تا امروز عصر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا بوده و غرفه بانک ملی ایران نیز در سالن 31B(میلاد) از ساعت 10 صبح تا 18 پذیرای بازدیدکنندگان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه