کد: 1395042867295611

با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد صورت گرفت

افتتاح دو واحد تولیدی محصولات بهداشتی درکیش

کد: 1395042867295611

https://goo.gl/m2tU6B

، تهران , (اخبار رسمی): واحد های آرایشی و بهداشتی آرین نگار و اکسون آرا با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

افتتاح دو واحد تولیدی محصولات بهداشتی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این دو پروژه صنعتی بهداشتی و آرایشی، با حضور ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، دکتر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از معاونان و مدیران در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

بنابر این گزارش، واحد صنعتی بهداشتی و آرایشی آرین نگار کیش، با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 31 میلیارد ریال در جزیره کیش آغاز به کار کرد.این واحد صنعتی برای 30 نفر اشتغال زایی ایجاد کرده و سالانه 35 درصد ارزش افزوده به همراه دارد.همچنین واحد بهداشتی و آرایشی اکسون آرا کیش نیز با ایجاد اشتغال برای 15 نفر به بهره برداری رسید.

این واحد با حجم سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد ریال، سالانه 40 درصد ارزش افزوده به همراه دارد.شایان ذکر است با برنامه ریزی و اجرای طرح های صنعتی، حداکثر بهره برداری از ترکیب نیروی کار، مواد، تجهیزات و ماشین آلات، رونق اقتصادی حاصل می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار