اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043068145376

یک تازه وارد از هفته آینده به تالار پتروشیمی می آید

عرضه های پتروشیمی لرستان در بورس کالا

کد: 1395043068145376

http://goo.gl/RoRuzu

، تهران , (اخبار رسمی): برای اولین بار طی هفته آینده پتروشیمی لرستان دو محصول پلی اتیلن سنگین تزریقی و سبک خطی خود را در تالار محصولات چندکالایی بورس کالا عرضه می کند.

عرضه های پتروشیمی لرستان در بورس کالا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران براساس اطلاعیه منتشر شده در سایت رسمی بورس کالای ایران، به اطلاع کلیه فعالان بازار می رساند پلی اتلین سنگین و سبک خطی تولیدی شرکت پتروشیمی لرستان، پس از بررسی مدارک و مستندات و طرح موضوع در یکصد و پنجاه و دومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ 12/4/ 95 مورد پذیرش قرار گرفت و قرار است طی هفته آتی در تالار محصولات پتروشیمی محصولات خود را به فروش برساند.

این شرکت پتروشیمی محصول پلی اتلین سنگین تزریقی خود را با دو گرید 62107 و 54404 به بورس کالا خواهد آورد که محصولات بیشتر در ساختن درب بطری سازی و سطل زباله مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین محصول سبک خطی با گرید 22403 که موارد مصرف آن بیشتر در تولید فیلم و کشاورزی هست که معاملات خود را از هفته آینده در تالار نقره ای آغاز خواهد کرد.

عرضه این محصولات که توسط کارگزاری سهم آشنا صورت خواهد گرفت، طبق امیدنامه 100 هزار تن خواهد بود.

از مزیت های عرضه این محصول در بورس کالا می توان به تولید کم آن با توجه به مصرف بالای این محصول اشاره کرد که پیش بینی می شود با تقاضای خوبی رو به رو شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بورس کالای ایران

نیاز به ایجاد بازاری متشکل و سازمان یافته برای تقابل آزاد عرضه و تقاضا، دولت و مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا بستر قانونی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بورسهای کالایی را در ایران فراهم سازند. در این راستا با تصویب بند (ج) ماده (95)قانون برنامه سوم و بند (الف) قانون برنامه چهارم ، شورای عالی بورس موظف به تشکیل و گسترش بورسهای کالایی در ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه