اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043068395357

بانک تجارت اعلام کرد

تمدید زمان تعویض کارت‌های بانکی

کد: 1395043068395357

http://goo.gl/P9Z4cx

، تهران , (اخبار رسمی): بانک تجارت مهلت تعویض رایگان تجارت کارت‌های مشتریان خود را تا پایان مردادماه تمدید کرد.

کارت بانکی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، با توجه به الزام بانک مرکزی مبنی بر رعایت استانداردهای تعیین شده در کارت‌های اعتباری بانک‌های کشور، بانک تجارت از مشتریانی که تاکنون برای تعویض کارت خود مراجعه نکرده اند دعوت می‌کند حداکثر تا پایان مرداد ماه، با مراجعه به شعب این بانک، بدون پرداخت کارمزد، نسبت به تعویض تجارت کارت خود اقدام کنند.

بانک تجارت پیش از این آخرین زمان تعویض کارت‌ها را پایان تیرماه اعلام کرده بود که با توجه به استقبال  مشتریان، مهلت  فوق به مدت یک ماه (تا پایان مردادماه) تمدید شد.

گفتنی است، تجارت کارت‌های شهرهای تهران و اراک به صورت هیبریدی (دو منظوره) و با قابلیت کیف پول الکترونیک صادر می‌شود و مشتریان می‌توانند با شارژ کیف پول الکترونیک، از این کارت‌ها در مترو و اتوبوس‌های شهری استفاده کنند. خدمت جدید کیف پول الکترونیک بانک تجارت با تامین زیرساخت‌های شهری لازم، به زودی در شهرهای دیگر کشور نیز به هموطنان ارائه خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه