اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050269335372

عضو هیأت مدیره با سفیر سوئیس دیدار کرد

تطبیق بانک ملی با استانداردهای بین‌المللی

کد: 1395050269335372

http://goo.gl/4Jt47W

، تهران , (اخبار رسمی): پناهی به همراه مسئولان ارزی بانک در محل شعبه بازار بانک ملی ایران با سفیر کشور سوئیس و مسئولان شعبه دیدار و گفت وگو کرد.

غلامرضا پناهی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ملی، غلامرضا پناهی عضو هیأت مدیره بانک ملی ضمن اشاره به پیشینه درخشان روابط فرهنگی و اقتصادی میان دو کشور ایران و سوئیس خاطر نشان کرد: بانک ملی ایران در گذشته رابطه کارگزاری قوی با بانک‌های تراز اول آن کشور داشته است و با تحولات اخیر، این بانک با تمام ظرفیت خود تلاش می‌کند با به کارگیری پتانسیل‌های موجود تجارت میان دو کشور را تسهیل نماید.

وی در ادامه تأکید کرد: واحدهای این بانک در خارج از کشور در حال تطبیق عملکرد خود با استانداردهای بین‌المللی هستند و سفیر محترم سوئیس نیز در توسعه روابط‌ کارگزاری میان بانک‌های کشور ایران و سوئیس می‌تواند کمک شایسته‌ای به سیستم بانکی کشور کنند.

در ادامه «جولیو هاز» سفیر کشور سوئیس با اشاره به این نکته که بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین بانک ایرانی از سوابق عملیاتی بالایی در تعامل با بانک‌های سوئیسی برخوردار بوده، افزود: بانک‌های ایرانی پس از رعایت اصول فنی و الزامات بین‌المللی، حضور خود را در صحنه بین‌الملل هموارتر خواهند کرد.

وی تأکید کرد برای ترغیب و تشویق بانک‌های آن کشور به منظور ایجاد روابط کارگزاری با بانک‌های ایرانی، تلاش خواهند کرد و این امر در آینده نزدیک به تجلی خواهد رسید.

در این دیدار سعید کاشانی ریاست اداره کل ضمانت‌نامه‌های ارزی، محسن امین‌زارع ریاست اداره کل خارجه ، سید سعید وکیلی سرپرست اداره کل مشارکتها و توسعه شبکه بین‌الملل، حشمت‌اله حسینی رئیس اداره کل روابط عمومی و حقیقت سعیدی رئیس شعبه مستقل بازار نیز حضور داشتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه