اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050571385029

دوره فوق دکترای چین رایگان است

تحصیل درچین با حقوق ماهیانه

کد: 1395050571385029

https://goo.gl/vPUaws

، تهران , (اخبار رسمی): دوره فوق دکترا در چین یک دوره 2ساله در تمام رشته‌ها (غیر از زیرشاخه‌ های پزشکی) است که به زبان انگلیسی و در دانشگاه های پکن و شانگهای ارائه می‌شود.

دوره فوق دکترا در چین

چین که در سالیان اخیر با رشد اقتصادی و صنعتی سریع توانسته به دومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود، در زمینه آموزش هم اهدافی مانند بهبود جایگاه دانشگاههای خود در دنیا و کسب سهم بیشتر از بازار بین المللی آموزش را دنبال کرده است. آنها موفق شده‌اند با اعطای بورسیه‌های متنوع تحصیلی دانشجویان بین‌المللی زیادی را به تحصیل در چین ترغیب کنند. بورسیه فوق دکترا در چین یکی از این بورسیه‌هاست که شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل در چین فراهم می‌کند.

نکته مهم این است که دانشگاه های چین جزو معتبرترین دانشگاه های آسیا (و بعضا جهان) هستند و در لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم کشورمان هم قرار دارند. دوره فوق دکترا در چین، هم یک دوره آکادمیک و هم یک دوره کاملاً عملی به حساب می‌آید و به عنوان سابقه کار هم در نظر گرفته می‌شود.

مهمترین مزیت دوره فوق دکترا در چین هزینه‌های آن است؛ این دوره تحصیلی کاملا رایگان است و علاوه بر آن، دانشجویان حقوق هم دریافت می‌کنند؛ 7000 یوان حقوقی است که هر ماه به این دانشجویان تعلق می‌گیرد که برای اداره زندگی یک خانواده 3 نفره در کشور چین کافی است. آنها می‌توانند برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه گرفته و دوران تحصیل در چین را در کنار خانواده خود بگذرانند.

شرایط اخذ پذیرش

افرادی که مدرک دکترای معتبر، مقالات بین‌المللی و سابقه کار دارند می‌توانند برای گرفتن پذیرش فوق دکترا از دانشگاه های چین اقدام کنند. داشتن مدرک زبان انگلیسی (آیلتس یا تافل) اجباری نیست و تنها امتیاز تلقی می‌شود. همچنین برای اخذ پذیرش در مقطع فوق دکترا مهلت زمانی مشخصی وجود ندارد و متقاضیان در هر زمان از سال می‌توانند فرآیند اخذ پذیرش خود را آغاز کنند.

پس از ارسال مدارک و مکاتبه (که معمولا باید با استاد راهنما برای جلب نظر او صورت گیرد) پیگیری حضوری خود متقاضی یا نماینده او در کارگروه مربوط در دانشگاه مورد نظر می‌تواند احتمال گرفتن پذیرش و بورسیه فوق دکترای چین را بالا برده و تا حد زیادی ضامن موفقیت پرونده متقاضی شود.

گروه امیدار با بهره‌گیری از مشاوران مجرب در زمینه تحصیل در چین و همچنین وجود نمایندگان مقیم در شهرهای مختلف برای پیگیری حضوری، امکان اخذ پذیرش و بورسیه در مقطع فوق دکترا را برای هموطنان عزیز فراهم می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه مشاوران تحصیلی امیدار

ما در گروه مشاوران امیدار، با ایجاد یک شبکه از فارغ‌التحصیلان کشورهای مختلف، قصد داریم با تکیه بر تجربه‌های واقعی کار و تحصیل خود در محیط بین‌المللی، یک بستر مناسب برای تصمیم‌گیری منطقی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور بر مبنای شرایط فردیشان ایجاد کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها