کد: 1395050671865611

آغاز به کار کانتر احراز هویت مسافران کیش

کد: 1395050671865611

http://goo.gl/lumyuh

، تهران , (اخبار رسمی): کانتر احراز هویت و تطبیق مدارک مسافران پروازی شرکت هواپیمایی کیش آغاز به کار کرد.

آغاز به کار کانتر احراز هویت مسافران کیش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در راستای تقویت بنیه امنیتی و با توجه به اهمیت تأمین سلامت پروازهای خروجی به منظور تطبیق هویت درج شده در بلیط مسافران پروازی با مدارک و اوراق شناسایی معتبر کانتر احراز هویت مسافران پروازهای هواپیمایی کیش در ترمینال یک فرودگاه مهرآباد راه اندازی شد.

بنابر این گزارش، احراز هویت، شناسایی دقیق و صحیح هویت مسافران بوده و در واقع ایجاد مانعی است برای جلوگیری از فعالیت افراد فرصت طلب و سود جو با اهداف اقتصادی، امنیتی و ... که قصد سوار شدن یا سوار کردن مسافر با بلیط های غیر همنام را در پروازهای شرکت هواپیمایی دارند.

از دستاوردهای دیگر این مهم، کمک به سایر ارگان های حفاظتی، امنیتی، انتظامی و قضایی کشور در خصوص اجرای مقررات و تکمیل اطلاعات است.

گفتنی است، احراز هویت مسافران کیش ایر تا کنون توسط شرکت هواپیمایی زاگرس صورت می پذیرفت که از این پس توسط کارکنان مدیریت حراست شرکت هواپیمایی کیش انجام می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان