اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050671955372

جوایز بانک ملی شتابی شد

کد: 1395050671955372

https://goo.gl/0qjbYq

، تهران , (اخبار رسمی): 21 درصد جوایز جشنواره خودپردازهای بانک ملی را کارت های شتابی تشکیل داده اند.

خودپرداز

به گزارش اخبار  رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد و تا 12 شهریور ماه امسال ادامه دارد .

قابل ذکر است که تمامی دارندگان کارت‌های بانک ملی ایران و کارت‌های عضو شتاب در صورت استفاده از خودپردازهای این بانک در طول دوره جشنواره براساس جدول امتیازبندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز گردیده و براساس آن رتبه‌بندی خواهند شد . تاکنون در این جشنواره دو مرحله قرعه‌کشی میان‌دوره‌ای برگزار شده که در قرعه کشی مرحله اول بیش از 29 میلیون کارت و در مرحله دوم نیز بیش از 41 میلیون کارت واجد شرایط حضور داشته اند .

همچنین در دو دوره قرعه کشی قبل 1500 فقره جایزه به مشتریان برنده اختصاص یافته ؛ که دارندگان کارت های شتابی (کارت‌های الکترونیک سایر بانک‌ها) 21 درصد از جوایز را نصیب خود کرده اند .

 شایان ذکر است امتیاز مشتریان در پایان دو مرحله قرعه کشی قبل صفر نشده ، بلکه این امتیازات به دوره نهایی منتقل گردیده تا مشتریان شانس بیشتری برای برنده شدن در آن مرحله داشته باشند. ضمنا دارندگان کارت‌های الکترونیک می‌توانند برای اطلاع از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران یا خودپردازهای این بانک مراجعه نمایند.

قرعه کشی نهایی این جشنواره با جوایز ویژه و ارزنده در تاریخ 20 شهریور ماه 1395 همزمان با هشتادوهشتمین سالگرد تاسیس بانک ملی ایران صورت خواهد گرفت .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ملی

اولین مدیر عامل بانک ملی دکتر کورت لنیدن بلات و معاون او فوگل به همراه 70 کارشناس از کشور آلمان به ایران آمدند. سرمایه اولیه بانک 20 میلیون ریال بود که فقط 8 میلیون آن پرداخت شد و در سال 1314 سرمایه بانک به 300 میلیون ریال و در سال 1331 به دومیلیارد ریال افزایش یافت که تمام آن پرداخت شده است . این سرمایه در حال حاضر با افزایشی که در سال 91 داشت حدود 100 هزار میلیارد ریال می باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه