کد: 1395051073055611

مرکز رشد فناوری کیش، راه اندازی می شود

کد: 1395051073055611

https://goo.gl/uv8V0j

، تهران , (اخبار رسمی): با راه اندازی مرکز رشد علم و فناوری در منطقه آزاد کیش در آینده، فناوران ایرانی فعال در خارج از کشور می توانند به راحتی در این منطقه حضور یابند و با فناوران ایرانی همکاری مشترک انجام دهند.

مرکز رشد فناوری کیش، راه اندازی می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش  رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وزارت بهداشت در راستای حمایت از مراکز رشد و گسترش شرکت های دانش بنیان تفاهم نامه ای با سازمان منطقه آزاد کیش به منظور استقرار شرکت های دانش بنیان به ویژه شرکت های دانش بنیان خصوصی نوپا امضا کرده است. 

وی بیان کرد: در حال حاضر محل راه اندازی مرکز رشد و ساختمان های مربوط به شرکت های دانش بنیان دارویی مشخص شده است و به زودی احداث آنها آغاز می شود.

ملک زاده گفت: این مرکز با توجه به اینکه در منطقه آزاد اقتصادی قرار می گیرد، محل خوبی برای رشد شرکت های دانش بنیان نوپا و دارای فکر و ایده جدید خواهد بود.
وی یادآور شد: راه اندازی مرکز رشد و استقرار شرکت های دانش بنیان داخلی در منطقه آزاد کیش به همکاری هر چه بیشتر فناوران داخلی با فناوران ایرانی خارج از کشور برای همکاری مشترک و سرمایه گذاری در حوزه پزشکی از قبیل دارویی و تجهیزات کمک می کند.
ملک زاده گفت: یکی از اهداف ما در وزارت بهداشت گسترش شرکت های دانش بنیان به خصوص در مناطق آزاد است زیرا بسیاری از کشورها تمایل دارند که با شرکت های داخلی همکاری داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد کیش

منطقه آزاد کیش شامل جزایر کیش، هندورابی، فارور بزرگ و فارور کوچک است ، که می تواند بآن را به عنوان برترین مقصد گردشگری برای خانواده ها، قطب علمی-آموزشی- تحقیقاتی، الگوی توسعه پایدار با بهره گیری از فن آوریهای نوین و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در منطقه خلیج فارس ایران دانست.

منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار