اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051073320025

با هدف ترویج خدمات ارزی

طرح "ارزش سپهر" بانک صادرات رونمایی شد

کد: 1395051073320025

https://goo.gl/odB23f

، تهران , (اخبار رسمی): بانک صادرات ایران با هدف ترویج خدمات بانکی در میان اقشار مختلف جامعه از طرح ارزش سپهر رونمایی کرد.

شعبه بانک صادرات

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با رویکرد توسعه خدمات نوین بانکی و افزایش سطح دسترسی هموطنان به این گونه خدمات نسبت به ارائه طرح ارزش سپهر اقدام کرد و بر اساس این طرح که از تاریخ اول مرداد ماه تا پایان دی ماه سالجاری ( به مدت 6 ماه) برگزار می شود؛ جوایز ارزنده ای به قید قرعه شامل: کمک هزینه خرید سه باب منزل مسکونی (هر یک به ارزش یک میلیارد ریال)، کمک هزینه 20 سفر جهانگردی (هر یک به ارزش 50 میلیون ریال) را به برندگان اعطاء خواهد کرد.

بر اساس این طرح، کلیه دارندگان هر یک از حساب های قرض الحسنه جاری ارزی، قرض الحسنه پس انداز ارزی و کوتاه مدت ارزی بانک صادرات ایران، متناسب با مانده حساب و بر مبنای امتیازات مندرج در جدول جامع امتیازات باشگاه مشتریان، امتیاز کسب نموده و در قرعه کشی طرح شرکت داده می شوند.

شایان ذکر است؛ بانک صادرات ایران در جهت ایجاد شانس برنده شدن برای دارندگان حساب های ارزی کلیه حساب های ارزی قبلی و افتتاحی جدید را در طرح شرکت خواهد داد و در محاسبه امتیاز طرح " ارزش سپهر" حساب جاری ارزی با ضریب 1/5، قرض الحسنه پس انداز ارزی با ضریب 1/1 و کوتاه مدت ارزی با ضریب.0/2 لحاظ خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک صادرات

بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک خصوصی و به صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331طبق قوانین آن زمان با سرمایه اولیه 20 میلیون ریال که پرداخت نیمی از آن هم با تعهد پرداخت نیمی دیگر، قابل پذیرش اداره ثبت شرکت ها با شماره 3832 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه